Tulevased üritused

  • 8
    Aug
    Kose triatlon, SPRINT – Karikasarja etapp – 8. august
    12:00

    Kose triatlon, SPRINT - Karikasarja etapp - 8. august Karikasarja ÜLDJUHEND 2020 Korraldaja: Tore Aeg MTÜ

  • 8
    Aug
    Eesti MV 10km – Pühajärve – 8. august 2020
    12:30

    Eesti MV 10km - Pühajärve - 8. august, 2020 Võistluste juhend SIIN PROGRAMM: Võistluse korraldaja on Eesti Ujumisliit koostöös Spordiklubiga…

  • 10
    Aug
    Kääriku suvelaager – 10.-14.08.2020
    12:30

    Kääriku laager 10.-14.08.2020 Laagri INFO Kodukord ja sisekorra eeskiri on SIIN Laagri maksumus 140 EUR Laagrisse ootme lapsi alates 8-eluaastast…

  • 15
    Aug
    G. Osta mälestusvõistlus – Seeriavõistluse etapp – 15. august
    12:00

    G. Otsa mälestusvõistlus - Seeriavõistluse etapp - 15. august Avaveeujumise seeriavõistluse ÜLDJUHEND Korraldaja: Võrumaa Spordiliit

  • 15
    Aug
    Elva triatlon, SPRINT – Karikasarja etapp – 15. august
    12:00

    Elva triatlon, SPRINT - Karikasarja etapp - 15. august Karikasarja ÜLDJUHEND 2020 Korraldaja: MTÜ AOK Arendus

  • 16
    Aug
    Elva avaveeujumine – Seeriavõistluse etapp – 16. august
    12:00

    Elva avaveeujumine - Seeriavõistluse etapp - 16. august JUHEND Elva avaveeujumine Facebookis Avaveeujumise seeriavõistluse ÜLDJUHEND Korraldaja: MTÜ AOK Arendus

  • 19
    Aug
    19.-25.08.2020 – Kurgjärve Spordilaager
    12:00

    19.-25. augustil 2020 – Kurgjärve Spordilaager / Info SIIN  Kurgjärve spordibaasis, Rõuge vald, Võrumaa Väljasõit laagrisse – K, 19. augustil Koju…

  • 20
    Aug
    Kahe Silla Retk, Pärnu – 20. august
    12:00

    Kahe Silla Retk, Pärnu - 20. august Korraldaja: Pärnu UCA

  • 22
    Aug
    Triathlon Estonia avaveeujumine, Kuremaa – 22. august
    06:00

    Thriatlon Estonia avaveeujumine, Kuremaa - 22. august Võistluste JUHEND Võistluste PROGRAMM Korraldaja: MTÜ Triathlon Estonia

  • 23
    Aug
    Karksi Nuia triatlon, SPRINT – Karikasarja etapp – 23. august
    12:00

    Karksi Nuia triatlon, SPRINT - Karikasarja etapp - 23. august Karikasarja ÜLDJUHEND 2020 Korraldaja: MTÜ AOK Arendus

  • 28
    Aug
    Madwave Challenge of Riga – 28.-29.08.2020
    13:00

    Madwave Challenge of Riga - 28.-29.08.2020 Juhend SIIN

  • 5
    Sep
    05.-06.09.2020 EUL ujumistreenerite sügisseminar Jõulumäel
    12:00

    05.-06.09.2020 EUL ujumistreenerite sügisseminar Jõulumäel  

  • 19
    Sep
    Saaremaa duatlon, SPRINT – EMV duatlonis / Karikasarja etapp – 19. september
    12:00

    Saaremaa duatlon, SPRINT - EMV duatlonis / Karikasarja etapp - 19. september Karikasarja ÜLDJUHEND 2020 Korraldaja: SK Stamina

  • 17
    Oct
    Gümnasiaad – Jinjiang, Hiina – 17.-24.10.2020
    12:00

    Gümnasiaad - Jinjiang, Hiina 17.-24.10.2020 Bülletään SIIN Poisid  2002-2005, tüdrukud 2003-2006 Alad  Vabalt: 50m, 100m, 200m, 400m Selili: 50m, 100m,…