Trennid

Ujumise Spordiklubi

  • info@ujumine.ee 
  • + 372 5909 8447 – Helerin Koppel – 2020/ 21 hooaja registreerumise info
  • + 372 5117 839  – Kaja Haljaste
  • + 372 5393 5212 – Liisa Lodi

Soovi korral last treeningutele registreerida palume esmalt meiega ühendust võtta telefoni või e-maili teel

Treeningule registreerumine  SIIN

COVID piirangute aegne tunniplaan

Treener Rühm s.a. Treeningaeg Kord/näd Bassein
1 Emma Anni/ Andrus Vahumeistrid 2012-13 TN 19:30-20:30 2 x  Limpa/ Suur
2 Diana Kutsareva Vahumeister 2012-13  EKR  14:30-15:30 3 x  Madal
Vahumeister 2011-13 TN 16:30-17:30 P 15:30-17:00 3 x  Sügav
Vahumeister  2010-12 TN 14:45-16:30 4 x Sügav
RP 15:30-16:30
  Sportlik hobi 2005 +  TN 20:00-21.00  2 x  Sügav
Hobi P 17:30-19.00 1 x
3 Geil Siim Noortesari I 2006-08 info treenerilt 7 x Sügav
Noortesari II 2009-10 info treenerilt 5 x  Sügav
4 Hanna-Maria Kukk Algaja 2013-15 TN 18.15-19.15 2 x Limpa
5 Gerli Savila Algaja 2013-15 EK 19:30-20:30 2 x Limpa
6 Reeli /Ireen Vahumeister 2012-13 TN 17:15-18:15 2 x Suur/ limpa
7 Irina Pani Vetesell 2009-11 E või K 14:45-15:45 1 x Suur
Vetesell 2007-09 E või K 15:45-16:45 1 x Suur
Vahumeister 2012-13 TNR 14.45-15.45 2-3 x Suur
Harrastajad 2004-06 EK 16.45-17.45 2 x Suur
8 Ivo Lobjakas Vahumeister  2014-15 TN 15:50-16.50 2 x Limpa
Vahumeister  2012-13 TN 16:45-17:45 2 x Suur
Vahumeister 201214 P 13:30-14:30 1 x Suur
Inva 2011-13 P 14:30-15:30 1 x Limpa
Algajad 2015-16 P 15:30-16:30 1 x Limpa
Vahumeister 2014-15 P 16:30-17:30 1 x Limpa/Madal
Vahumeister 2013-15 P 17:30-18:30 1 x Limpa
8 Kaja Haljaste EMV 2005+ info treenerilt Suur
10 Keidi Kütt Vahumeister 2012-13 EK 17:45-18:45 2 x Madal
Vahumeister 2012-14 EK 18:45-19:45 2 x Madal
11 Liisa Lodi Vahumeister 2010-12 EK 14:45-15:45 2 x  Suur
Vetesell 2009-11 EK 15:45-16:45  2 x  Suur
Vahumeister 2009-11 TN 14.45 2 x Suur
Vetesell 2008-09 TN 15:45-16:45 + R 14:45-15.45 2 x Suur
Vetesell 2009-12 R 15.45-16:451 x 1 x  Suur
12 Maire Aru Harrastaja 2003-06 EK 19:15-20:05 2 x Suur
Harrastaja 2001-04 EK 20:15-21:45 2 x Suur
Alar Lodi Harrastaja 2003-06 EK 20:00-21:30 vajadusel
13 Mart Leo Ruus Vahumeister 2012-14 E 16:00 P 17:30 2 x Madal
2012-14 K 16:00 P 17:30 2 x Madal
Harrastaja 2007-10 E 20:00-21:30  P18:30-20:00 2 x  Suur
Algaja 2015-16 P 16:30-17:30 1 x Limpa
Vahumeister 2012-14 P 17:30-18:30 1 x Madal
Harrastaja 2007-10 P 18:30-19:30 1 x Suur
Tamme -hobi 2007-10 TK 18:50-20:00 2  x Tamme
14 Monika Krillo Vahumeister 2013-14 EK 17:15-18:15 2 x Limpa
Vahumeister 2012-13 T 19:15-20-15, R 15:30-16:30  2 x sügav/ madal
Vahumeister 2012-13 EK 16.05- 17:05 2x Limpa/ madal
15 Paula Brit Siimar Vahumeister 2013-14 EK 17:00-18:00 2 x Madal
Vahumeister 2011-12 E 18:15-19:15, R16:30-17:45 2 x Suur
Gerli Savila abirühm limpas E 18:15-19:15, R16:30-17:45 Limpa
16 Reeli Marta Siimar Vahumeister 2014-14 K 18:15-19:15, R16:45-17:45 2 x Limpa
17 Brita Loodus Vahumeister 2013-14 P 18:00 1 x Limpa/ Madal 
Tamme  TK 17:00 2 x  Tamme 
Tamme  TK 18:00 2 x  Tamme 

——————————————————————————————————————————-

Treeningule registreerumine  SIIN

2020/ 2021 õ.a. tunniplaan 

Treener Rühm s.a. Treeningaeg Kord/näd Bassein
1 Andrus Kuusk 2012-13 TN 19:30-20:30 2 x Limpa Rühm on täis!
andrus@ujumine.ee 5559740
2 Brita Loodus 2014-15 N 19:30-20:30; P 17:30 2x Limpa
3 Emma Anni Koppel Harrastaja 2007-10 TN 20:30-21:45 (P 18:30) 2 x (3) Suur
4 Diana Kutsareva Vahumeister 2012-10  E K  8:00-9:30; P 15:30 3 x sügav
diana@ujumine.ee Vahumeister 2012-13  E K R  14:30-15:30 3 x Madal
53488332 Vahumeister 2011-13 TN 16:30-17:30 P 15:30-17:00 3 x Sügav
Vahumeister 2010-12 TNRP 15:30-16:30 4 x Sügav
Sportlik hobi 2005 + TN 19:45-21.00 P 17:30-19.00 2-3 x Sügav
5 Geil Siim Noortesari I 2006-08 Info treenerilt 7 x Sügav Rühm on täis!
geil@elvag.edu.ee Noortesari II 2009-10 Info treenerilt 5 x Sügav Rühm on täis!
5251899
6 Gerli Savila Algajad 2013-15 EK 19:30-20:30 2 x Limpa
gerli@ujumine.ee 59093099
7 Hanna-Maria Kukk Algajad 2013-15 TN 18.45-19.45 2 x Limpa Rühm on täis!
hanna@ujumine.ee 5692 4233
8 Ireen Tarto Vahumeister 2012-13 TN 19:15-20:15 2 x Suur
ireen@ujumine.ee 53015885
9 Irina Pani Vetesell 2009-11 EK 14:45-15:45 2 x Suur
irina@ujumine.ee Vetesell 2007-09 EKR 15:45-16:45 2 -3 x Suur Rühm on täis!
55606851 Vahumeister 2011-12 TNR 14:45-15:45 2-3 x Suur
Irina/Emma Anni Harrastaja 2004-06 EK 16:45-17:45 2 x Suur
10 Ivo Lobjakas Vahumeister 2014-15 TN 15:50-16.50 2 x Limpa
ivo@ujumine.ee Vahumeister 2012-13 TN 16:45-17:45 2x Suur Rühm on täis!
53430881 Inva 2011-13 P 14:30-15:30 1 x Limpa
Algajad 2015-16 P 15:30-16:30 1 x Limpa Rühm on täis!
Vahumeister 2014-15 P 16:30-17:30 1 x Limpa/Madal Rühm on täis!
11 Kaja Haljaste EMV 2005+ SIIN Suur Rühm on täis!
kaja@ujumine.ee
5117839
12 Keidi Kütt Vahumeister 2012-13 EK 17:45-18:45 2 x Madal Rühm on täis!
keidi@ujumine.ee Vahumeister 2012-14 EK 18:45-19:45 2 x Madal
56911378
13 Liisa Lodi Vahumeister 2010-12 EK 14:45-15:45 (R 13:45-14:45) 2-3 x Suur
liisa@ujumine.ee Vetesell 2008-10 EK 15:45-16:45 (R 14:45-15:45) 2-3 x Suur Rühm on täis!
53935212 Vahumeister 2009-11 TN 14:45-15.45 (R 13:45-14:45) 2-3 x Suur
Vetesell 2008-09 TN 15:45-16:45 (R 14:45-15:45) 2-3 x Suur Rühm on täis!
14 Maire Aru Harrastaja 2003-06 EK 19:15-20:15 2 x Suur Rühm on täis!
maire@ujumine.ee Harrastaja 2001-04 EK 20:15-21:45 2 x Suur
5225150
15 Mart Leo Ruus Harrastaja 2007-10 EK 19:30-20:30 2 x Suur Rühm on täis!
mart@ujumine.ee Harrastaja 2007-10 P 18:30-19:30 1 x Suur
+372 551 6024 Vahumeister 2012-14 EK 16:00-17:00 2 x Madal Rühm on täis!
Algajad 2015-16 P 16:30-17:30 1 x Limpa Rühm on täis!
Vahumeister 2012-14 P 17:30-18:30 2 x Madal Rühm on täis!
16 Monika Krillo Vahumeister 2013-14 EK 18:45-19:45 2 x Limpa
monika@ujumine.ee Vahumeister 2012-13 T 19:15-20-15,

R 15:30-16:30

2 x T süg/R madal
5295780
17 Paula Britt Siimar Vahumeister 2013-14 EK 17:00-17:55 2 x Madal
paula@ujumine.ee Vahumeister 2011-12 E 18:15-19:15,

R 16:30-17:45

2 x Suur Rühm on täis!
56623115
18 Reeli Marta Siimar Vahumeister 2014-14 KR 16:30-17:30 2 x Limpa
reeli@ujumine.ee 4-5a veemängud 2015-16 R 15:30-16:30 1 x Limpa
56500976

Aura Keskuse 2020 sügishooaja treeningud

Tamme Kooli treeningud 1. oktoobrist 2020 – treener Katariina Mäll / +372 5598 3193

  • TK 17:00-18:00 edasijõudnud, sisenemine 16:50
  • TK 18:00-19:00 algajad

———————————————————————————–

——————————————————————————————————————–