Trennid

Ujumise Spordiklubi

  • info@ujumine.ee 
  • + 372 5909 8447 – Helerin Koppel – 2021/ 2022 hooaja registreerumise info
  • + 372 5117 839  – Kaja Haljaste
  • + 372 5393 5212 – Liisa Lodi

JUUNI 2022 TREENINGUTE TUNNIPLAAN: SIIN
Trennid toimuvad Tartu linna eri paikades: Tartu Laululava lähistel, Tähtvere spordipargis, Anne kanali ümbruses, Turu tn Spordihoones…
Registreerumiseks kirjuta- helerin@ujumine.ee (lapse nimi, soovitud rühma toimumisaeg ja treener/treenerid)

Suvine hinnakiri:
1x nädalas trenn – 20 eur/kuu
2x nädalas – 30 eur/kuu
3x nädalas – 40 eur/kuu,
4+ x nädalas – 50 eur/kuu


Mida lapsel ujumistrennis vaja läheb?  SIIN
Ujumise Spordiklubi ja ujuja/ lapsevanema vaheline kliendileping ning privaatsuspoliitika SIIN


Treeningule registreerumine SIIN
2021/ 2022 treeningud Tamme kooli ujulas

– T, K 16:00-17:00 (s.a 2008-2011) vetesellid – treener Kertu Marie Savila
– T, K 17:00-18:00 (s.a 2012-2014) vahumeistrid/ algajad – treener Getriin Marii Lessing

2021/2022 Hooaja tunniplaan Aura Keskuses

  • Tunniplaanis on märgitud sisenemise (võtmete saamise) kellaaeg. Trenn basseinis algab u 10min hiljem.
Treener sünniaasta  trenniajad Bassein Kommentaar
1 Hanna-Maria Kukk Vahumeistrid 2013-2014 E K 14.40-15.40 madal 2x RÜHM TÄIS
hanna@ujumine.ee
56924233
2 Diana Kutsareva sport 2011-2013 EKR 14.40-16.10 P 17.40-19.40 sügav 4x RÜHM TÄIS
diana@ujumine.ee hobi 2009-2011 KR 16:10-17:10 sügav 2x
53488332 Vahumeistrid 2013-2014 (II aasta) TN 15.40-16.40 P 16.10-17.40 sügav 3x
Vetesell 2010-2012 N 17:10, P 14:40 sügav 2x
Vetsell 2007-2008 TN 19:10-20:10 sügav 2x
hobi 2007 + T N 20.10-21.30 sügav 2x
3 Irina Pani Vahumeistrid 2010-2012 E K R 14.40-15.40 sügav 2-3x RÜHM TÄIS!
irina@ujumine.ee Vetesellid 2008-2010 E K 15.40-16.40 sügav 2x
55606851 Vahumeistrid 2012-2014 T N 14.10-15.10 sügav 2x
Hobi 2005-2007 K 16:40, R 15:40 sügav 2x
Vetesellid 2007-2010 T N 15.10-16.10 sügav 2x
4 Maire Aru hobi 2004-2007 EK 19:10-20:10 sügav 2x
maire@ujumine.ee hobi 2002-2005 EK 20:10-21:30 sügav 2x
5225150
5 Paula-Brit Siimar Vahumeistrid 2012-2013 EK 15:40-16:40 madal 2x
paula@ujumine.ee
56623115
6 Reeli-Marta Siimar vahumeistrid 2014-2015 EK 17:40-18:40 madal 2x RÜHM TÄIS
reeli@ujumine.ee algajad 2016-2017 R 16:10 limpa 1x RÜHM TÄIS
56500976
7 Gerli Savila vahumeistrid 2014-2015 EK 18:40-19:40 madal 2x RÜHM TÄIS
gerli@ujumine.ee vahumeistrid 2012-2013 EK 19:40-20-40 madal 2x
59093099 vahumeistrid 2010-2011 TR 17:10 0 rada/madal 2x
8 Liisa Lodi vahumeistrid 2011-2013 TN 14:40-15:40 sügav 2x
liisa©ujumine.ee sportlik 2014-2015 EK 16:40-17:40 madal 2x
53935212
9 Ivo Lobjakas vahumeistrid 2013-2014 T 14:10-15:10, P 18:40 limpa 2x
ivo@ujumine.ee vahumeistrid 2015-2016 (II a) T 15:50-16:40, P15:40 limpa 2x
53430881 inva P 14:40-15:40 limpa 1x
algajad 2016-2017 (uued) P 17:40-18:40 limpa 1x RÜHM TÄIS
algajad 2016-2017 (II a) P 16:40-17:40 limpa 1x RÜHM TÄIS
10 Keidi Kütt vahumeistrid 2012-2013 TN 17:10-18:10 sügav 2x
keidi@ujumine.ee vahumeistrid 2013-2014 TN 18:10-19:10 sügav 2x
56911378
11 Mart Leo Ruus vahumeistrid 2012-2013 TR 18:10, P 14:40 sügav 2-3x
mart@ujumine.ee vahumeistrid 2013-2014 N 18:10, P 16:10 sügav 2x
5516024 vetesellid triatlon TN 20:10, P 18:10 sügav 2-3x RÜHM TÄIS
algajad 2015-2016 P 17:10 limpa 1x RÜHM TÄIS
12 Katariina Mäll hobi 2007-2010 R 15:10 madal 1x
katariina@ujumine.ee
55983193
13 Anett Pärismaa algõppe jätk 2014-2016 TN 19:10-20:10 limpa 2x RÜHM TÄIS
anett@ujumine.ee algõppe jätk 2013-2015 K 16:10-16:10, R 18:10-19:10 limpa/madal 2x
53628231 vetesellid 2009-2011 EK(R) 17:10-18:10 sügav 2-3x
14 Emma-Anni Koppel vetesellid 2008-2010 EK 18:10-19:10, R 17:10-18:10 sügav 2-3x
emma@ujumine.ee
53014464
15 Marie Lindepuu algajad 2014-2016 EK 19:10-20:10 limpa 2x RÜHM TÄIS
marie@ujumine.ee
16 Monika Krillo Vahum 2014-2015 KR 16:10 limpa/madal 2x RÜHM TÄIS
monika@ujumine.ee algajad 2015-2016 E 16:10, R 17:10 limpa 2x
5295780
17 Lidi Rusman algõppe jätk 2014-2015 N, P 16:10-17:10 limpa/madal 2x RÜHM alustab 6. märtsil
18 Geil Siim Noortesari 2008-2010 ETN 18:10-20:00 sügav 6x
geil@elvag.edu.ee ETN 17:00 ÜKE R 18:40-20:30
5251899 R 17:30 ÜKE L 11:10-13:10
K 6:30-8:00
EMV II 2004-2007 ETN 16:10-18:00 sügav 8x
ETN 18:30 ÜKE R 16:40-18:30
 K 17:00 ÜKE K 18:10-20:00
L 9:00-11:10
TN 6:30-8:00
19 Kaja Haljaste TRI+EMV 2003+
kaja@ujumine.ee
5117839

Rühmaga liitumise/ jätkamise eelduseks on igal õppeaastal andmete esitamine / uuendamine ja õppemaksu tasumine. 

  • 2021/ 2022 hooaja õppemaksu info – SIIN