Trennid

Ujumise Spordiklubi

  • info@ujumine.ee 
  • + 372 5909 8447 – Helerin Koppel – 2021/22 hooaja registreerumise info
  • + 372 5117 839  – Kaja Haljaste
  • + 372 5393 5212 – Liisa Lodi
Treeningule registreerumine SIIN
Mida lapsel trennis vaja läheb? – SIIN

2021/ 2022 hooaja treeningud Tamme koolis alates 1. oktoobrist.
– T, K 16:00-17:00 (s.a 2008-2011) vetesellid
– T, K 17:00-18:00 (s.a 2012-2014) vahumeistrid/algajad
Treener Kertu Marie Savila

2021/2022 Hooaja tunniplaan Aura Keskuses

NB! alates 19. novembrist alustab uus rühm 4-5 aastatele – Veemängud.
Treener Reeli, 1x nädalas reedeti kell 16:10-17:10.

Treener sünniaasta 2021/22 Bassein xnäd
1 Hanna-Maria Kukk

hanna@ujumine.ee

Vahumeistrid 2013-2014 E K 14.40-15.40 madal 2x RÜHM TÄIS
2 Diana Päslane

diana@ujumine.ee

sport 2011-2013 EKR 14.40;  P 17.40 sügav 4x RÜHM TÄIS
hobi 2009-2011 KR 16:10-17:10 sügav 2x
Vahumeistrid 2013-2014 (II aasta) TN 15.40-16.40 P 16.10-17.40 sügav 3 x
Vetesell 2010-2012 N 17:10, P 14:40 sügav 2x
Vetsell 2007-2008 TN 19:10-20:10 sügav 2x
hobi 2007 + T N 20.10-21.30 sügav 2x
3 Irina Pani

irina@ujumine.ee

Vahumeistrid 2010-2012 EKR 14.40-15.40 sügav 2-3x
Vetesellid 2008-2010 EK 15.40-16.40 sügav 2x
Vahumeistrid 2012-2014 TN 14.10-15.10 sügav 2x
Hobi 2005-2007 K 16:40, R 15:40 sügav 2x
Vetesellid 2006-2009 TN 15.10-16.10 sügav 2x
4 Geil Siim

geil@elva.edu.ee

Noortesari 2008-2010 ETN 18:10-20:00 sügav 6 x
ÜKE 17:00 ETN

ÜKE 17:30 R

R 18:40-20:30,

L 11:10-13:10

K 6:30-8:00

EMV II 2004-2007 ETN16:10-18:00 sügav 8 x
ÜKE 18:30 ETN

ÜKE 17:00 K

R 16:40-18:30,

K 18:10-20:00

L 9:00-11:10

TN 6:30-8:00

Kaja Haljaste

kaja@ujumine.ee

TRI+EMV 2003+
5 Maire Aru

maire@ujumine.ee

hobi 2004-2007 EK 19:10-20:10 sügav 2x
hobi 2002-2005 EK 20:10-21:30 sügav 2x
6 Paula-Brit Siimar

paula@ujumine.ee

Vahumeistrid 2012-2013 EK 15:40-16:40 madal 2x RÜHM TÄIS
algajad 2013-2014 EK 14:10-15:10 madal 2x
7 Reeli-Marta Siimar

reeli@ujumine.ee

vahumeistrid 2014-2015 EK 17:40-18:40 madal 2x RÜHM TÄIS
algajad, veemängud 2016-2016 R 16:10 Limpa 1x alates 19. nov!
8 Gerli Savila

gerli@ujumine.ee

vahumeistrid 2014-2015 EK 18:40-19:40 madal 2x RÜHM TÄIS
vahumeistrid 2012-2013 EK 19:40-20-40 madal 2x RÜHM TÄIS
vahumeistrid 2010-2011 TR 17:10 0 rada/madal 2x RÜHM TÄIS
9 Liisa Lodi

liisa@ujumine.ee

vahumeistrid 2011-2013 TN 14:40-15:40 sügav 2x
2014-2015 EK 16:40-17:40 madal 2x
10 Ivo Lobjakas

ivo@ujumine.ee

vahumeistrid 2014 T 14:10-15:10, P 18:40 Limpa 2x
vahumeistrid 2015-2016 (II a) T 15:50-16:50, P15:40 Limpa 2x
inva P 14:40-15:40 Limpa 1x
algajad 2016-2017 (uued) P 17:40-18:40 Limpa 1x RÜHM TÄIS
algajad 2016-2017 (II a) P 16:40-17:40 Limpa 1x RÜHM TÄIS
11 Keidi Kütt

keidi@ujumine.ee

vahumeistrid 2012-2013 TN 17:10-18:10 sügav 2x RÜHM TÄIS
vahumeistrid 2013-2014 TN 18:10-19:10 sügav 2x RÜHM TÄIS
12 Mart Leo Ruus

mart@ujumine.ee

vahumeistrid 2012-2013 TR 18:10, P 14:40 spgav
vahumeistrid 2013-2014 N 18:10, P 16:10 sügav 2x RÜHM TÄIS
vetesellid triatlon TN 20:10, P 18:10 sügav 2-3x RÜHM TÄIS
algajad 2015-2016 P 17:10 Limpa 1x RÜHM TÄIS
13 Katariina Mäll

katariina@ujumine.ee

hobi 2007-2010 R 15:10 madal 1x
14 Alar Lodi

alar@ujumine.ee

vetesellid 2012-2013 EK 10:30-11:30 sügav 2x
15 Anett Pärismaa

anett@ujumine.ee

algõppe jätk 2014-2016 TN 19:10-20:10 limpa 2x  RÜHM TÄIS
vetesellid 2009-2011 EK (R) 17:10-18:10 sügav 2-3x
16 Emma Anni Koppel

emma@ujumine.ee

vetesellid 2008-2010 EK 18:10-19:10, R 17:10-18:10 sügav 2-3x
17 Marie Lindepuu

marie@ujumine.ee

algajad 2014-2016 EK 19:10-20:10 Limpa 2x  RÜHM TÄIS
18 Monika Krillo

monika@ujumine.ee

algajad 2014-2016 KR 16:10 Limpa/madal 2x RÜHM TÄIS
algajad 2015-2016 R 17:10 Limpa 1x

———————————————————————————–

——————————————————————————————————————–