Treeningud

Ujumise Spordiklubi

– Treeningud toimuvad Aura Keskuses (Turu 10, Tartu) ja Tamme Kooli ujulas (Tamme pst 24a)

Treeningutesse registreerumiseks täida ANKEET
Klubi – ujuja/ lapsevanema vaheline kliendileping ja privaatsuspoliitika: SIIN

Mida lapsed trennis vaja läheb? SIIN

Rohkem infot:
Helerin Vapper: + 372 5909 8447 / info@ujumine.ee


Hooaeg 2023/2024 tunniplaan (alates 1. sept 2023)

*Tunniplaanis on märgitud sisenemise (võtmete saamise) kellaaeg. Treening basseinis algab u 10min hiljem
*Rühmanimede selgitused leiad SIIT

VEERÕÕMUD

treener bassein vanus treeningajad kommentaar
1 Andrus Kuusk 1x nädalas Limpa 5-6a P 15:40-16:40 rühm täis
2 Andrus Kuusk 1x nädalas Limpa 4-5 a P 17:50-18:50 rühm täis

ALGAJAD

treener bassein vanus treeningajad kommentaar
1 Mart Leo Ruus 2x nädalas limpa 2016-2018 T, N 19:10-20:10 rühm täis
2 Monika Krillo 2x nädalas limpa 2017-2018 E, K 16:00-17:00
3 Kärt Kokk-Jakin 1x nädalas Limpa 2017-2018 P 16:40-17:40 rühm täis

JÄTKAJAD

treener bassein vanus treeningajad kommentaar
1 Cevin Anders Siim 1x nädalas limpa 2016-2017 P 16:40-17:40
2 Gerli Savila 1x nädalas limpa 2016-2018 P 17:40-18:40 rühm täis
3 Marie Lindepuu 2x nädalas limpa 2016-2018 E, K 19:15-20-15 rühm täis
4 Mart Leo Ruus 2x nädalas madal 2016-2017 R 16:40-17:40, P 16:50-17:50 rühm täis
5 Monika Krillo 2x nädalas limpa + suur 2016-2017 T 16:00-17:00, R 15:30-16:30
6 Cevin Anders Siim 2x nädalas limpa/madal 2016-2017 N 15:50-16:50, P 17:50-17:50 rühm täis
7 Hanna-Maria Kukk 2x nädalas madal 2015-2017 E 17:40-18:40 K 18:40-19:40 rühm täis
8 Anett Pärismaa 2x nädalas madal 2015-2016 E, R 14:30-15:40
9 Martin Piilberg 1x nädalas limpa erivajadus R 14:50-15:50
10 Katariina Mäll 2x nädalas koolibassein 2014-2016 T, R 18:00-19:00
TAMME KOOLIS

VAHUMEISTRID

treener bassein vanus treeningajad kommentaar
1 Andrus Kuusk 1x nädalas sügav 2013-2015/16 P 16:50-17:50 rühm täis
2 Alar Lodi 2x nädalas suur bassein 2015-2016 E, K 10:00-11:15
3 Marie Lindepuu 2x nädalas madal 2015-2016 E, K 16:40-17:40 rühm täis
4 Mart Leo Ruus 2x nädalas madal 2015-2016 K 17:40-18:40, P 17:50-18:50 rühm täis
5 Cevin Anders Siim 2x nädalas madal/sügav 2015-2016 K, P 14:40-15:40
6 Gerli Savila 2x nädalas madal 2014-2016 E 18:40-19:40, R 17:40-18:50
7 Martin Piilberg 2x nädalas sügav 2014-2015 T, N 15:40-16:40
8 Anett Pärismaa 2x nädalas madal 2014-2015 E, R 15:40-16:40 rühm täis
9 Irina Pani 2-3x nädalas sügav 2013-2015 E, K, R 14:30-15:40
10 Irina Pani 2x nädalas sügav 2013-2015 T, N 14:30-15:40
11 Cevin Anders Siim 2x nädalas madal/sügav 2013-2015 K, P 15:40-16:40
12 Gerli Savila 2x nädalas madal 2012-2014 E, K 19:40-20:40
13 Katariina Mäll 2x nädalas koolibassein 2014-2016 T, R 17:00-18:00 TAMME KOOLIS,
rühm täis!


VETESELLID

treener bassein vanus treeningajad kommentaar
1 Kärt Kokk-Jakin 1x nädalas sügav 2011-2014 P 17:40-18:40
2 Martin Piilberg 2x nädalas sügav 2013-2014 T, N 16:40-17:40
3 Martin Piilberg 2x nädalas sügav 2012-2014 E 16:40-17:40, K 16:30-17:30 rühm täis
4 Cevin Anders Siim 2x nädalas sügav 2011-2013 K 18:30-19:30, R 18:50-20:00
5 Irina Pani 2x nädalas sügav 2011-2013 E, K 15:40-16:40 rühm täis
6 Irina Pani 2x nädalas sügav 2011-2013 T, N 15:40-16:40 rühm täis
7 Martin Piilberg 2x nädalas sügav 2011-2012 T, N 17:40-18:40
8 Katariina Mäll 2x nädalas koolibassein 2013 ja vanemad T, R 16:00-17:00
TAMME KOOLIS

 

HARRASTAJAD

treener bassein vanus treeningajad kommentaar
1 Irina Pani 2x nädalas sügav 2008-2010 K 16:40-17:40, R 15:40-16:40 rühm täis
2 Gerli Savila 2x nädalas sügav 2009-2011 R, P 16:40-17:40 rühm täis
3 Emma Anni Koppel 2x nädalas sügav 2008-2011 T. N 19:40-21:00
4 Gerli Savila 2x nädalas madal 2013 ja vanemad R, P 18:50-20:00
5 Cevin Anders Siim 2x nädalas sügav 2007-2010 K 17:30-18:30, R 17:40-18:50
6 Mart Leo Ruus 2-3x nädalas sügav 2010 ja vanemad T, N 20:10-21:30, P 18:50-20:10
7 Maire Aru 2x nädalas sügav 2006-2009 E, K 19:00-20:10
8 Maire Aru 2x nädalas sügav 2004-2007 E, K 20:10-21:10
9 Alar Lodi 1x nädalas sügav 2004 ja vanemad E 7:00-8:00
10 Mart Leo Ruus 2x nädalas sügav 2004 ja vanemad, triatlon T, N 6:45-8:14
11 Mart Leo Ruus 1x nädalas sügav 2004 ja vanemad R 8:30-9:45 rühm täis
12 Kaja Haljaste Triatlon sügav 2004 ja vanemad, triatlon E, K 6:30-8:30 regamine kinnine

NB! *rühmad s.a 2004 ja vanematele alustavad, kui registreerunuid on vähemalt 8

 

SPORDIRÜHMAD

*registreerimine kinnine

treener bassein vanus treeningajad
1 Martin Piilberg Sport – uued sügav 2014-2016 TN 14:30-15:40 + L 10:00-11:45 Auras (treenerid Anett ja Katariina)
2 Katariina Mäll Sport – uued (Tamme)* Tamme kool 2014-2016
T, R Tamme koolis + L 10:00-11:45 Auras
*Septembris Aura Keskus
T, R 14:50-16:00 + L 10:00-11:45 Auras
3 Anett Pärismaa Sport – uued sügav 2014-2016 TN 18:30-19:40 L 10:00-11:45
4 Diana Kutsareva Sport – vetesell sügav 2013-2014 EKR 14:50-16:30, L: ÜKE 12:00-13:00, ujumine 13:15-15:15
5 Diana Kutsareva Sport – noortesari sügav 2010-2012
ujumine: ER 16:30-18:20, K 6:30-8:00, TN 16:40-18:30, L: ÜKE 12:00-13:00, ujumine 13:15-15:15
8 Geil Siim EMV sügav 2009 ja vanemad
ujumine: T, N 6:30-8:30 (treener Cevin)
ujumine: ER 18:20-20:10, TN 18:30-20:20, K 19:10-21:20, L 11:10-13:10
ÜKE: T, N 17:00-18:00, L 10:00-11:00
9 Martin Piilberg ja Cevin Anders Sim EMV II sügav 2009 ja vanemad EK 17:40-19:10, R 20:10-21:50
L 11:10-13:10
ÜKE: L 10:00-11:00