Trennid

Ujumise Spordiklubi

  • info@ujumine.ee /
  • + 372 5909 8447 – Helerin Koppel – 2020/ 21 hooaja registreerumise info
  • + 372 51 17 839  – Kaja Haljaste
Treeningule registreerumine  SIIN

2020/ 2021 õ.a. tunniplaan 

Treener Rühm s.a. Treeningaeg Kord/näd Bassein
1 Andrus Kuusk 2012-13 TN 19:30-20:30 2 x Limpa Rühm on täis!
andrus@ujumine.ee 5559740
2 Emma Anni Koppel Harrastaja 2007-10 TN 20:30-21:45 (P 18:30) 2 x (3) Suur
3 Diana Kutsareva Vahumeister 2012-10  E K  8:00-9:30; P 15:30 3 x sügav
diana@ujumine.ee Vahumeister 2012-13  E K R  14:30-15:30 3 x Madal
53488332 Vahumeister 2011-13 TN 16:30-17:30 P 15:30-17:00 3 x Sügav Rühm on täis!
Vahumeister 2010-12 TNRP 15:30-16:30 4 x Sügav
Sportlik hobi 2005 + TN 19:45-21.00 P 17:30-19.00 2-3 x Sügav
4 Geil Siim Noortesari I 2006-08 Info treenerilt 7 x Sügav Rühm on täis!
geil@elvag.edu.ee Noortesari II 2009-10 Info treenerilt 5 x Sügav Rühm on täis!
5251899
5 Gerli Savila Algajad 2013-15 EK 19:30-20:30 2 x Limpa
gerli@ujumine.ee 59093099
6 Hanna-Maria Kukk Algajad 2013-15 TN 18.45-19.45 2 x Limpa
hanna@ujumine.ee 5692 4233
7 Ireen Tarto Vahumeister 2012-13 TN 19:15-20:15 2 x Suur
ireen@ujumine.ee 53015885
8 Irina Pani Vetesell 2009-11 EK 14:45-15:45 2 x Suur
irina@ujumine.ee Vetesell 2007-09 EKR 15:45-16:45 2 -3 x Suur Rühm on täis!
55606851 Vahumeister 2011-12 TNR 14:45-15:45 2-3 x Suur
Irina/Emma Anni Harrastaja 2004-06 EK 16:45-17:45 2 x Suur
9 Ivo Lobjakas Vahumeister 2014-15 TN 15:50-16.50 2 x Limpa
ivo@ujumine.ee Vahumeister 2012-13 TN 16:45-17:45 2x Suur
53430881 Inva 2011-13 P 14:30-15:30 1 x Limpa
Algajad 2015-16 P 15:30-16:30 1 x Limpa Rühm on täis!
Vahumeister 2014-15 P 16:30-17:30 1 x Limpa/Madal Rühm on täis!
10 Kaja Haljaste EMV 2005+ SIIN Suur Rühm on täis!
kaja@ujumine.ee
5117839
11 Keidi Kütt Vahumeister 2012-13 EK 17:45-18:45 2 x Madal Rühm on täis!
keidi@ujumine.ee Vahumeister 2012-14 EK 18:45-19:45 2 x Madal
56911378
12 Liisa Lodi Vahumeister 2010-12 EK 14:45-15:45 (R 14:45-15:45) 2-3 x Suur
liisa@ujumine.ee Vetesell 2009-11 EK 15:45-16:45 (R 14:45-15:45) 2-3 x Suur Rühm on täis!
53935212 Vahumeister 2009-11 TN 14:45-15.45 (R 14:45-15:45) 2-3 x Suur
Vetesell 2008-09 TN 15:45-16:45 (R 14:45-15:45) 2-3 x Suur Rühm on täis!
13 Maire Aru Harrastaja 2003-06 EK 19:15-20:15 2 x Suur Rühm on täis!
maire@ujumine.ee Harrastaja 2001-04 EK 20:15-21:45 2 x Suur
5225150
14 Mart Leo Ruus Harrastaja 2007-10 EK 19:30-20:30 2 x Suur Rühm on täis!
mart@ujumine.ee Harrastaja 2007-10 P 18:30-19:30 1 x Suur
+372 551 6024 Vahumeister 2012-14 EK 16:00-17:00 2 x Madal Rühm on täis!
Algajad 2015-16 P 16:30-17:30 1 x Limpa Rühm on täis!
Vahumeister 2012-14 P 17:30-18:30 2 x Madal
15 Monika Krillo Vahumeister 2013-14 EK 18:45-19:45 2 x Limpa
monika@ujumine.ee Vahumeister 2012-13 T 19:15-20-15,

R 15:30-16:30

2 x T süg/R madal
5295780
16 Paula Britt Siimar Vahumeister 2013-14 EK 17:00-17:55 2 x Madal
paula@ujumine.ee Vahumeister 2011-12 E 18:15-19:15,

R 16:30-17:45

2 x Suur Rühm on täis!
56623115
17 Reeli Marta Siimar Vahumeister 2014-14 KR 16:30-17:30 2 x Limpa
reeli@ujumine.ee 4-5a veemängud 2015-16 R 15:30-16:30 1 x Limpa
56500976

Aura Keskuse 2020 sügishooaja treeningud

Tamme Kooli treeningud 1. oktoobrist 2020 – treener Katariina Mäll / +372 5598 3193

  • TK 17:00-18:00 edasijõudnud, sisenemine 16:50
  • TK 18:00-19:00 algajad

———————————————————————————–

——————————————————————————————————————–