Tulevased üritused

  • 26
    veebr.
    Riia laager ja Läti MV – 26.02-3.03.2024
    08:30

    Riia laager 26.-29.02.2024 / Läti MV - 01.-3.03.2024 Väljasõit Aura Keskuse eest esmaspäeval, 26.veebruaril kl 8:00, Tagasi Tartus pühapäeval, 3.märtsi,…

  • 26
    veebr.
    Vinni spordilaager – 26.02 – 1.03.2024
    12:00

    Vinni spordilaager - 26.02 - 1.03.202  Treenerid Diana ja Alar Väljasõit Aura Keskuse eest esmaspäeval kl 11.00 Tagasi reedel Aura…

  • 1
    märts
    6. Läti juunioride ja noorte meistrivõistlused 1.-3.03.2024
    12:30

    6. th LATVIAN JUNIOR AND YOUTH SWIMMING CHAMPIONSHIP Juhend SIIN (eng), juhend läti keeles SIIN Läti Ujumisliit SIIN  Juuniorid: tüdrukud ja…

  • 2
    märts
    39. Eesti omavalitsuste talimängud – Ujumine 02.03.2024 Aura Keskuses
    14:00

    39. Eesti omavalitsuste talimängud - Ujumine 02.03.2024 Aura Keskuses Ujumise juhend SIIN Üldjuhend SIIN UJUMINE - Võistkonna suurus on piiramatu.…

  • 4
    märts
    Taliujumise Maailmameistrivõistlused Tallinnas 4.-10.03.2024
    12:00

    Taliujumise Maailmameistrivõistlused Tallinnas 4.-10.03.2024 Saa osa maailma suurimast taliujumise MMst - ujumine on ainulaadses LED-valgustusega basseinis! Võistelge: pange oma julgus proovile…

  • 10
    märts
    Koolitus: Laste mänguline ujuma õpetamine – 10.03.2024 Tartus
    10:30

    Koolitus:    Laste mänguline ujuma õpetamine  10.03.2024 Tartus Koolituse info PDF Lektor Ingrid Tullus Koolituse sihtrühm: ujumise algõpetusega tegelevad õpetajad, treenerid,…

  • 15
    märts
    TRIATLONITREENERI KUTSEEKSAM 15.03.2024 Tallinnas
    16:30

    Triatlonitreenerite EKR 3-6 kutseeksam ja taastaotlemise eksam reedel, 15.03.2024 kell 16:30 Tallinnas Dokumentide esitamise LÕPPTÄHTAEG eksamile on reede, 06.02.2024. Triatlonitreeneri…

  • 16
    märts
    Sakalamaa angerjas – III etapp – 16.03.2024 Karksi-Nuia August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi ujula
    12:00

    Sakalamaa angerjas - III etapp - 16.03.2024 Karksi-Nuia August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi ujula Üldijuhend SIIN

  • 17
    märts
    Eesti Triatloni noortesarja Uju ja Jookse III etapp – 17.03.2024 Viljandis
    12:30

    III etapp 17. märtsil 2024: Viljandis – korraldaja Karksi Sport Ujumine Viljandi Jakobsoni koolis ja jooks Viljandi Männimäe jalgpallihallis Kontakt:…

  • 23
    märts
    Baltimaade Meistrivõistlused 22.-24.03.2024
    10:00

    Baltimaade Meistrivõistlused 23.-24.03.2024 Vilniuses, Leedus Juhend: SIIN Majutusvõimalused: SIIN  

  • 23
    märts
    Tartu Tähed – Aura Keskuses 23.03.2024
    11:00

    Tartu Tähed - Aura Keskuses laupäeval, 23.03.2024 Juhend SIIN   25 m rajad, poolelektrooniline ajavõtt  ÜLESANDMISED  individuaalalad: E, 18. märts,…

  • 31
    märts
    Helsinki Swim Meet 31.03-01.04.2024
    09:00

    Helsinki Swim Meet 31.03-01.04.2024 Juhend SIIN helsinki.meet@uimaliitto.fi https://www.helsinkimeet.fi/ Võistlejate registreerumine kuni 21.03.2024 Stardimaks 13 EUR Akrediteerimine 15 EUR/ inimene Teamleaderite…

  • 5
    apr.
    Swim Open Stockholm – 5.-8.04.2024
    09:00

    Swim Open Stockholm - 5.-8.04.2024 Juhend - SIIN 

  • 6
    apr.
    Noortesarja II etapp 06.04.2024
    12:30

  • 12
    apr.
    Madwave challenge 12.-14.04.2024
    12:30

    Toimumiskoht: Tartu Korraldaja: TUK