Eesti avavee teateujumise meistrivõistlustel USKi noored hõbedal ja juuniorid pronksil!

12. augustil 2023 Elvas Verevi järvel toimusid Eesti meistrivõistlused 4 x 1,5 km teateujumises, näha oli kuhjaga eneseületusi, ootusärevust eelseisva keerulise distantsi ees, õnne ja ebaõnne! Emotsioone oli seinast seina, nagu spordile kohane!

Tulemused SIIN

Ujumise Spordiklubi oli esindatud kaheksa võistkonnaga, neist kõige esimesena lõpetanud kvartet paraku jäi ilma kahest komplektist medalitest, nii absoluudi pronksist kui noorte kullast, kuna viimase vahetuse ujuja ujus valelt poolt poid. Korraldaja sõnul see rikkumine mingit edu ei andnud, pigem ujus viimase vahetuse sportlane 2 m pikema maa, kuid reeglid on reeglid.

Pisut jäi kripeldama kohtunike töö, kes ise enda tööreegleid millekski ei pidanud 🙂

Meie noorte teine võistkond koosseisus Oskar Männa, Robin Priks, Sheril Tankler ja Karolin Karja tegid väga tubli töö, kuid pidid tunnistama Audentese Spordiklubi kolme sekundilist paremust ja ei suutnud esimese võistkonna medaleid endale saada, viimasel sajal meetril läks edu käest. Tubli teine koht, absoluudis neljandad lõpetajad!

Juunioride võistkonnas ujunud Erik Anja, Artjom Alteberg, Kristin Luts ja Johanna Kübar saavutasid kolmanda koha.

Eesti juunioride meistrivõistluste arvestuses jõudsid esikaheksasse meie kõik teamid:

• 4. koht: Kristo Rannik, Kristofer Koger, Marii Algo, Susanna Loviis Tammik
  • 5. koht:  Rasmus Boisen, Jakob Gurba, Mirtel Mia Põvvat, Mirtel Toomsalu
  • 6. koht: Kaspar Arold, Ron Einar Pirnipuu, Genely Märtson, Liis Väljamäe
  • 7. koht: Andreas Soosaar, Karl Liivamäe, Elenora Soosaar, Emma Elise Neier
  • 8. koht: Karin Pärtelpoeg, Monika Päslane, Milan Kutšinski, Richard Kesperi