Korduma Kippuvad Küsimused

Korduma Kippuvad Küsimused

Treeneritel ei ole kohustust laste kohta regulaarset individuaalset tagasisidet jagada, ent alati on võimalus lapsevanemal isiklikult treeneri poole pöörduda ning lapse arengu kohta küsida.

Treenerite kontaktid leiad SIIT.

Lapse oskuste arengu hindamiseks korraldab klubi 2x aastas klubisisesed võistlused: detsembris ja mais. Võistlustele on oodatud igas vanuses ning tasemega Ujumise Spordiklubi lapsed ning pealtvaatajad on tribüünidele teretulnud võistlusi jälgima.
Rühma õppemaks on kehtestatud vastavalt treeningkordade arvule nädalalas ning väikesema osalemise korral ei muutu. Puudutud tunde ei kompenseerita.
Treeningute sisu sõltub lapse vanusest ning tasemest. Rühmade kirjeldused leiad SIIT.
Ujumise Spordiklubi õppemaks on kuupõhine ning ka lapse osalise puudumise korral kuulub tasumisele täies ulatuses.

PS! Kui laps puudub kuu aega järjest, on võimalik taotleda õppemaksu asemel kohatasu arvet – 20 EUR. Taotlus palume esitada meiliaadressile: arved@ujumine.ee
1-nädalastel vaheaegadel toimuvad treeningud tavapärastel aegadel (v.a spordirühmad, kellele edastatakse vastav info meili teel).

NB! Jõuluvaheajal võib tunniplaanis ette tulla muudatusi Jõulupühade ja aastavahetuse vahele jääval perioodil. Vastav info edastatakse meili teel ning pannakse üles kodulehele.

Suvevaheajal toimuvad treeningud eritunniplaani alusel ning eraldi registreerimisega. Suvekuudel treeningutel mitte osalemisel kohatasu ei rakendu.
Klubi varustusega saab tutvuda USKi kontoris, Turu nt 8.

Vajalik etteregistreerimine! Selleks helista klubi info numbril (5117839 Kaja Haljaste) või kirjuta info@ujumine.ee ning anna teada sobiv aeg.

NB! Tasumine kohapeal sularahas.
Lepingu lõpetamiseks saada vabas vormis avaldus aadressile: info@ujumine.ee.

NB! Lepingu lõpetamine jõustub avalduse saatmisele järgnevast kuust.
Kirjutage info@ujumine.ee või helistage 59098447 (Helerin). Selgitame välja rühmavahetuse soovi põhjused ning püüame leida sobiva rühma.
Klubile on Aura Keskuse poolt eraldatud konkreetne arv kapivõtmeid. See tähendab, et järgmine treeninggrupp ei saa rõivistusse siseneda enne, kui eelmine rühm on oma võtmed tagastanud.
Üldjuhul mitte, v.a eelnevalt kinnitatud erikokkulepped.
Proovitreeninguid meil ei ole. Kui peale esimest treeningut soovitakse liitumine mõjuval põhjusel tühistada, teeme seda eraldi kokkuleppel.