Trennid

Ujumise Spordiklubi 2018/19 õppeaasta 

Aura Keskuse treeningute tunniplaan on SIIN (kliki lingil) Alustame 3. septembril 2018

Registreeru trenni SIIN!    

info@ujumine.ee+372 51 17 839

NB! Tamme koolis algavad treeningud oktoobrist.


Õppemaksu  2018/ 2019  info – SIIN

Treenerite alusel tunniplaan:

Grete Savilagrete@ujumine.ee / +372 590 360 69

  1. E, K 18.30 – 19.30, R 15.45-16.45 – Vahumeistrid III aasta – 7-8 aastased (suur bassein – madal)
  2. E, K 19.30 – 20.30 – Vahumeistrid I aasta – 6-7 aastased – (suur bassein – madal)
  3. R 14.45-15.45 – Vetesell – 8-11 aastased (suur bassein)

Paula Brit Siimar  paula@ujumine.ee/ +372

  1. E, K, R 16.45-17.45 Vahumeistrid III aasta- (2009-10) (suur bassein, madal osa)
  2. E, K 17.45-18.45 – Vahumeistrid II aasta – (2011-10) (suur bassein, madal osa)
  3. E, K 19.00-20.00 Vahumeistrid – 6-7 aastased (2011-12) (Limpa, väike bassein)

Liisa Lodiliisa@ujumine.ee / +372 5393 5212                   

  1. E, K, R  14.30 – 15.45, L 9.45-11.15 (P 16.00-17.30)– Vetesell-sport III a. (2010-09) – 4 x nädalas
  2. E, K  15.45 – 16.45 – Vahumeistrid II aasta (2011-12) suure basseini madal osa NB! Rühm täis!
  3. T, N   14.45-15.45 – Hobi (2009-07) – suur bassein, sügav NB! Rühm täis!
  4. T, N   15.45-16.45 – Vahumeistrid I (2008-06) – suur bassein, sügav NB! Rühm täis!

Arthur Kooser – arthur@ujumine.ee

  1. E, K, R 14.15 – 15.15 Vahumeistrid (2011-09) Suur bassein (NB! aeg muutus 30 min hilisemaks)
  2. T, N, R  14.15 – 15.15 Vahumeistrid (2011-09) Suur bassein
  3. E, K, R 16.15-17.15 – Algajad (2011-2012) Limpa
  4. K, R     18.05-19.05 Harrastajad (2005-2000) Suur bassein

Maire Arumaire@ujumine.ee  / + 372 522-51-50

  1. E, K 19.00-20.00 – Harrastajad (2005-2000)
  2. E, K 20.00-21.30 – Harrastajad (2004-1999)
  3. T, N 18.50-19.50 – Harrastajad (2006-03)
  4. T, N 19.30-20.45 – Harrastajad (2004-1999)

Irina Pani irina@ujumine.ee / +372 55-606-851

  1. E, K 14.45-15.45 – Vetesell -hobi (2010-2008) suur bassein
  2. E, K, R 15.45-16.45 – Harrastajad (2007-05) suur bassein
  3. T, R 14.45-15.45 – Algajad (2010-2012) Limpa
  4. T, N 15.45-16.45 –Vahumeistrid (2007-09) suur bassein
  5. T, N 16.45-17.45 – Harrastajad (2006-04) suur bassein  NB! Rühm täis!

Geil Siim – geil@ujumine.ee / +372 525 1899

  1. E, K, R 16.00 (ÜKE), 16.45-17.45 (ujumine), L 9.45-11.15 – Sport – vetesell 3. a (2008-09)    NB! Rühm täis!
    • P 14.00-15.30 välitreening
  2. E, R 18.00-19.00 – Harrastajad (2007-04) , P 14.00-15.30 välitreening

Ivo Lobjakas – ivo@ujumine.ee  / + 372 5343 0881

  1. K 14.30-15.30, P 18.30-19.30 Vahumeistrid 3.aasta (2011-09), suur bassein, madal osa
  2. E, K 15.30-16.30 Algajad (2011-12) algõpetus läbitud – Limpa
  3. T, N 16.15-17.15 Algajad (2011-12) algõpetus läbitud – Limpa – NB! Rühm täis
  4. P 17.30-18.30 – 4-aastased – Limpa – NB! Rühm täis!
  5. P 16.30-17.30 – 4-aastased – Limpa (Lisarühm) NB! Rühm täis!

Helerin Koppel helerin@ujumine.ee  / +372 5909 8447

  1. E, K, R  – 14.45-15.45 – Vahumeistrid (2011-09) suure basseini madal osa
  2. E, K, R – 15.4516.45 – Vetesell – Hobi – (2007-09) suur bassein NB! rühm täis!
  3. T, N – 14.30 -15.45, L – 09.45-11.15 (P 17-18.30) Vetesell/ sport  – (2010-09)
  4. T, N  –  15.40-16.40 – Algajad (2012-11) Limpa
  5. T 9.15-10.20, R 10.00-11.05, L  9.45-11.15/ L võistluste korral P 17.00) – Vetesell/ vahumeistrid (2008-2010) koos treener Kajaga

Keidi Kütt – keidi@ujumine.ee/ +372 569 11 378

  • T, N 18.00 – 19.00 – Vetesell (2010-08) – Suur bassein
  • T, N 19.00 – 20.00 – Algajad (2013-11) – Limpa

Laura Laumets – laura@ujumine.ee/ +372 566 735 40

  • E, K 19.45 – 20.45 – Algajad (2012-10) – Limpa

Ireen Tarto – ireen@ujumine.ee

  • T, N 19.45 – 20.45 – Algajad (2012-10) – Limpa

Annelii Jaal – annelii@ujumine.ee / +372 555 870 89

  • Noortesari 2005(04)-2007 – Rühm täis!
  • ÜKE – T, N 15.30-16.30, L 10.00-11.00
  • Vesi –  E-R 16.30-18.15, L 11.15-12.45

Kaja Haljastekaja@ujumine.ee+372 51-17-839 

  • Eesti MV – ujumine ja triatlon
  • ÜKE: E-R 16.30-17.30
  • Vesi: E 17.45-20.30,
  • T 6.30-8.00; 17.45-19.45,
  • K 17.45-20.45,
  • N 6.30-8.00; 17.45-20.45,
  • R 17.30-20.30,
  • L 11.15-13.15