Trennid

Ujumise Spordiklubi 2019/2020 õppeaasta

2020-2021 õppeaasta tunniplaan 15. augustiks!

Registreeru trenni SIIN

Augusti 2020 tunniplaan

NB! trenne ei toimu 3.-6. august seoses Eesti MV Aura Keskuses!

Treener Rühm Päevad Sisenemine Vesi Märkused
1  Arthur Kooser Vahumeistrid EK 14:30 14:40-15:40 madal/ sügav
2 Andrus Kuusk Vahumeistrid TN 9:30 9:40-10:40 madal/ limpa
3 Irina Pani Vahum/ Hobi EK 14:30 14:40-15:40 sügav
4 Irina Pani Hobi TN 14:30 14:40-15:40 sügav
5 Ivo Lobjakas Vahumeistrid TN 16:30 16:40-17:40 madal
6 Ivo Lobjakas Puudega lapsed P 14:30 14:40-1:15 Limpa
7 Ivo Lobjakas 5-a/ I aasta P 15:30 15:40-16:15 Limpa
8 Ivo Lobjakas 5-6/ II aasta P 16:30 16:40-17:15 Madal (suur bassein)
9 Monika Krillo Vahumeistrid TR 15:30 15:40-16:15 madal/ limpa
10 Monika Krillo Vahumeistrid TN 19:00 19:10-19:55 limpa
11 Monika Krillo Vahumeistrid EK 16:00 16:10-17:10 sügav
12 Monika Krillo Vahumeistrid EK 17:30 17:40-18:25 madal/ limpa
13 Monika Krillo 4-5-aastased/ R 16:30 16:40-17:30 limpa

2019-2020  kuni märts

Treeningud TAMME KOOLIS 

  • Vahumeistrid – T ja K 15.50
  • Vetesellid – T ja K 16.50
  • Vahumeistrid – T 18.00 Tamme koolis + P 14.00 Aura Keskuses

Treeningud AURA KESKUSES

  • Paula Brit Siimar –  paula@ujumine.ee  +372 566 23 115
    • Vahumeistrid (2011-2012) – EK 19.30-20.30 – madal osa/
    • Hobi (2007-2009) – P 17.30-18.30 – Sügav/
    • Hobi  (2006-2003) – P 18.30-19.30 – Sügav/
    • Vahumeistrid (2011-2012) – EK 18.30-19.30 – madal osa 
  • Gretel-Marie Siimar – gretel@ujumine.ee/ +372 569 58 696
    • Vahumeistrid (2011-2010) – EKR 16.45-17.45 – Madal osa
    • Vetesell-hobi (2007-2009) – EKR  15.45-16.45 – Sügav (Täitunud)
    • Vetesell-hobi (2007-2010) – R 14.45-15.45 -Sügav
  • Reeli-Marta Siimar  – reeli@ujumine.ee/ +372 565 00 976
    • 4-5-aastased (2014-2015 s.a) – R 16.30 – Limpa
  • Mart Leo Ruus – mart@ujumine.ee/
    • Vetesell -hobi (2007-2009) EK 19.30 – Sügav
  • Diana Kutsareva (Päslane) –  diana@ujumine.ee/ +372 5348 8332
    • Vahumeistrid-Sport (2010-2012) – EKR 14.30-15.45 – Sügav
    • Vahumeistrid – (2010-2011) – EKR 15.45-16.45 – Madal
    • Vahumeistrid-Sport (2011-2013) – TNP 17.30-18.45 – Sügav
    • Hobi (2008-2005) – TN 18.45-19.45, P 18.30-19.30 – Sügav
    • Ujumine + Veepall (2005-1995) – T 20.00-21.45, P 19.30 Sügav
  • Gerli Savila – gerli@ujumine.ee/ +372 590 93 099
    • Algõpetus (2011-2013) – EK 19.45-20.45 – Limpa
  • Andrus Kuusk – andrus@ujumine.ee/
    • Vahumeistrid (2012-2013) – TN 19.45-20-45 – Limpa
  • Kärt Kokk-Jakin – kart@ujumine.ee / +372 513 21 42
    • Vahumeistrid (2010-2009) – TN 14.45-15.45 – Sügav
    • Vetesell-hobi (2008-2010) – TN 15.45-16.45 – Sügav
  • Liisa Lodi – liisa@ujumine.ee / +372 5393 5212   
    • Vahumeistrid (2010-2012) – EKR 14.45-15.45 – madal osa
    • Hobi (2008-2010) – TN 14.45-15.45, P 17.30-18.30 – sügav
    • Noortesari (2005-2007) – EKNR 16.30-18.15, N 6.30 (vesi)
      • T ÜKE 17-18, vesi 18.30-20.00  
      • L 10.00-10.45 ÜKE, 10.45-12.30 vesi
  • Ivo Lobjakas ivo@ujumine.ee  / + 372 5343 0881
    • Vahumeistrid (2011-13) TN 16.15-17.15 – Limpa (Täitunud)
    • 4-5 aastased (II aasta) P 18.30-19.30 – Limpa
    • 4-5 aastased (algajad) P 16.30-17.30 – Limpa (rühm täitunud)
    • 4-5 aastased (II aasta) P 17.30-18.30 – Limpa (rühm täitunud)
    • Erivajadustega laste rühm P 15.00 – Limpa
  • Monika Krillomonikakrillo@hotmail.com / +372 5295780
      • Vahumeistrid (2011-2013) – K 15.15, R 15.30 – Limpa
  • Maire Aru – maire@ujumine.ee  / +372 522 51 50
    • Harrastajad (2005-2000) – EK 19.05-20.05 – Sügav (Täitunud)
    • Harrastajad (2004-1999) – EK 20.05-21.30 – Sügav
  • Irina Pani irina@ujumine.ee / +372 55 606 851
    • Vetesell – hobi (2010-2008) – EK(R) 14.45-15.45 – Sügav
    • Harrastajad (2007-05) – EKR 15.45-16.45 (täitunud)
    • Algajad (2011-2012) – TNR 14.45-15.45 – Limpa
    • Harrastajad (2007-09) – TN 15.45-16.45, (P17.30) – Sügav (täitunud)
    • Harrastajad (2006-04) – TN 16.45-17.45, (P 18.30) –  Sügav 
  • Geil Siimgeil@elvag.edu.ee / +372 525 1899
    • Vetesell-Sport (2008-09) – EKR 15.45 ÜKE, 16.45-18.00 vesi, N 19.30-20.45, P ÜKE 14.00, vesi 16.30-18.00  (Täitunud)
    • Vahumeistrid-Sport (2010-2011) – EKR 18.00-19.15, P 14.00-15.30 välitreening (Täitunud)
  • Keidi Küttkeidi@ujumine.ee/ +372 569 11 378
    • Vahumeistrid (2011-2012) – TN 17.45 – 18.45 – Sügav, (Täitunud)
  • Helerin Koppelhelerin@ujumine.ee/ NB! alates oktoobrist 
    • Hobi (2008-2010) – TN 19.30 – 20.30 – Sügav
  • Kaja Haljastekaja@ujumine.ee+372 51 17 839 
    • EMV  (2002–2004) – ÜKE kokkuleppel
    • EKR vesi 17.45-19.45,
    • T vesi 16.30-18.30,
    • N 18.00-20.00,
    • L 9.45 sisse 10.00-12.00,
    • TN 6.30-8.00
  • Laura Laumetslaura@ujumine.ee/ +372 566 735 40
    • Vahumeistrid (2012-2014) – EK 16.30-17.30 – Limpa
    • Vahumeistrid I aasta (2012-2013) – EK 19.00 – 20.00 – Limpa
    • Vahumeistrid II aasta (2011-2013) – EK 17.30 – 18.30 – Madal osa (rühm täitunud)
  • Ireen Tartoireen@ujumine.ee/ +372 530 15 885
      • Vahumeistrid (2012-2013) – TN 19.00-20.00 – Limpa

———————————————————————————–

——————————————————————————————————————–