Trennid

Ujumise Spordiklubi 2018/19 õppeaasta  

Registreeru trenni SIIN!    

  • NB! Treeninguid ei toimu juunis
    • E, 17. juunil (Eesti MV Auras),
    • E, 24. juuni (Jaanipäev – riiklik püha)
  • UUED UJUMISKURSUSED 28. maist
    • TR – 17.15 algkursus 5-aastastele (2 x nädalas, 10 tundi) treener Laura, õppemaks 50 EUR
    • EKN – 17.15 algkursus 6-7 aastastele (3 x nädalas, 12 tundi) treener Helerin, õppemaks 59 EUR
    • EKN – 18.15 jätkukursus 6-7 aastastele (3 x nädalas, 12 tundi) treenerid Laura ja Andrus, õppemaks 59 EUR

——————————————————————————————————————–

——————————————————————————————————————–

Treenerite alusel tunniplaan AURA KESKUSES:

  • Grete Savila grete@ujumine.ee / +372 590 360 69
    • E, K 18.30 – 19.30, R 15.45-16.45 – Vahumeistrid III aasta – 7-8 a(suur bassein – madal)
    • E, K 19.30 – 20.30 – Vahumeistrid I aasta – 6-7 aastased – (suur bassein – madal)
    • R 14.45-15.45 – Vetesell – 8-11 aastased (suur bassein)
  • Paula Brit Siimar –  paula@ujumine.ee/ +372 566 23 115
    • E, K, R 16.45-17.45 Vahumeistrid III aasta- (2009-10) (suur bassein, madal osa)
    • E, K 17.45-18.45 – Vahumeistrid II aasta – (2011-10) (suur bassein, madal osa)
    • E, K 19.00-20.00 Vahumeistrid – 6-7 aastased (2011-12) (Limpa, väike bassein)
  • Liisa Lodiliisa@ujumine.ee / +372 5393 5212                   
    • E, K, R  14.30 – 15.45, L 9.45-11.15 (P 16.00-17.30)– Vetesell-sport III a. (2010-09) – 4 x näd / Geil Siim
    • E, K  15.45 – 16.45 – Vahumeistrid II aasta (2011-12) suure basseini madal osa / Asendab Geil Siim +372 525 1899
    • T, N   14.45-15.45 – Hobi (2009-07) – suur bassein, sügav
      • Asendab Helerin Koppel
    • T, N   15.45-16.45 – Vahumeistrid I (2008-06) – suur bassein, sügav
      • Asendab Kärt Kokk  
  • Arthur Kooser arthur@ujumine.ee / +372 533 07 305
    • K, R  18.05-19.05 – Harrastajad (2005-2000) Suur bassein
  • Monika Krillomonikakrillo@hotmail.com / +372 5295780
    • E, K 16.15-17.15 – Vahumeistrid (2012-2011) Limpa
  • Maire Arumaire@ujumine.ee  / + 372 522-51-50
    • E, K 19.00-20.00 – Harrastajad (2005-2000)
    • E, K 20.00-21.30 – Harrastajad (2004-1999)
    • T, N 18.50-19.50 – Harrastajad (2006-03)
    • T, N 19.30-20.45 – Harrastajad (2004-1999)
  • Irina Pani irina@ujumine.ee / +372 55-606-851
    • E, K 14.45-15.45 – Vetesell -hobi (2010-2008) suur bassein
    • E, K, R 15.45-16.45 – Harrastajad (2007-05) suur bassein
    • T, R 14.45-15.45 – Algajad (2010-2012) Limpa
    • T, N 15.45-16.45 –Vahumeistrid (2007-09) suur bassein
    • T, N 16.45-17.45 – Harrastajad (2006-04) suur bassein  NB! Rühm täis!
  • Geil Siimgeil@elvag.edu.ee / +372 525 1899
    • E, K, R 16.00 (ÜKE), 16.45-17.45 (ujumine), L 9.45-11.15 – Sport-VS 3a (2008-09)    NB! Rühm täis!      P 14.00-15.30 välitreening
    • E, R 18.00-19.00 – Harrastajad (2008-04) , P 14.00-15.30 välitreening
    • Tamme Kooli ujulas
      • T, K 15.50 algajad
      • T, K 17.00 edasijõudnud
  • Ivo Lobjakas ivo@ujumine.ee  / + 372 5343 0881
    • K 14.30-15.30, P 18.30-19.30 Vahumeistrid 3.aasta (2011-09), suur bassein, madal osa
    • E, K 15.30-16.30 Algajad (2011-12) algõpetus läbitud – Limpa
    • T, N 16.15-17.15 Algajad (2011-12) algõpetus läbitud – Limpa – NB! Rühm täis
    • P 17.30-18.30 – 4-aastased – Limpa – NB! Rühm täis!
    • P 16.30-17.30 – 4-aastased – Limpa (Lisarühm) NB! Rühm täis!
  • Helerin Koppel helerin@ujumine.ee  / +372 5909 8447
    • T, N – 9.30 – Vetesell/ vahumeistrid (2009-2010)
    • E, K, R  – 14.45-15.45 – Vahumeistrid (2011-09) suure basseini madal osa
    • E, K, R – 15.4516.45 – Vetesell – Hobi – (2007-09) suur bassein NB! rühm täis!
    • T, N – 14.30 -15.45, L – 09.45-11.15 (P 17-18.30) Vetesell/ sport  – (2010-09)
    • T, N  –  15.40-16.40 – Algajad (2012-11) Limpa
  • Keidi Küttkeidi@ujumine.ee/ +372 569 11 378
    • T, N 18.00 – 19.00 – Vetesell (2010-08) – Suur bassein
    • T, N 19.00 – 20.00 – Algajad (2013-11) – Limpa NB! rühm täis!
  • Laura Laumetslaura@ujumine.ee/ +372 566 735 40
    • T, N  14.45 – 15.45  Vahumeistrid (2011-09) Suur bassein
    • E, K 19.45 – 20.45 – Algajad (2012-10) – Limpa – NB! rühm täis!
  • Ireen Tarto ireen@ujumine.ee –
    • T, N 19.45 – 20.45 – Algõpetuse jätkukursus (2012-10) – Limpa – alustab 1. märtsist 2019
  • Annelii Jaal annelii@ujumine.ee / +372 555 870 89
    • Noortesari 2005(04)-2007
    • ÜKE – T, N 15.30-16.30, L 10.00-11.00
    • Vesi –  E-R 16.30-18.15, L 11.15-12.45
  • Kaja Haljastekaja@ujumine.ee+372 51-17-839 
    • Eesti MV – ujumine ja triatlon (Geil Siim)
    • ÜKE: E, K, R 16.30-17.30
    • Vesi: E 17.45-20.30,
    • T 6.30-8.00; 17.45-19.45,
    • K 17.45-20.45,
    • N 6.30-8.00; 17.45 ÜKE laululaval, 19.15-20.45 ujumine
    • R 17.30-20.30,
    • L 11.15-13.15