USKikate tubli esinemine Viljandi triatlonil

Pühapäeval, 5. juulil kogunesid triatlonisõbrad Viljandisse, kus toimus EKV I etapp. Stardis oli palju tublisid USKikaid, kes kokku astusid 13 korral poodiumile.

Lastedistantsi (150 m ujumist, 4 km rattasõitu, 1 km jooksu) kiireim oli Karl-Eric Ott, kes sai ühtlasi kaela poiste C klassi esikohamedali. Poiste D klassi kolmanda koha napsas Erik Mäesepp. Tüdrukute D klassi nobedaim oli Adele Roop. Poiste E klassis saavutas Rasmus Madisson 2. koha ning Pärtel Abras hõivas poodiumil 3. koha astme. Tüdrukute E klassis ületas esimesena finišijoone Liis Väljamäe, kolmanda Mirtel Toomsalu.

Põhidistantsi (750 m ujumist, 20 km rattasõitu, 5 km jooksu) kiireim mees oli Henry Räppo, mis tähendas esikohta ka 20.-24. aastaste noormeeste vanuseklassis. Noormeeste A klassi väledaim triatleet oli Sander Aavik. Meesjuunioride vanuseklassis hõivasid poodiumil 2. ja 3.nda koha vastavalt Risto Holtsmeier ja Johan Tamm.

Naistest oli põhidistantsil kiireim noorte A klassi kuuluv Mari Mai Ruus. 25.-29. aastaste naiste vanuseklassis saavutas meie armastatud treener Liisa Lodi 2. koha.