,,Uju ja jookse” II etapil USKikad poodiumil 12 korda

7. novembril 2021 Tartus toimunud ,,Uju ja jookse” II etapil jõudsid Ujumise Spordiklubi sportlased poodiumile kaheteistkümnel korral.

Noorimad vanuseklassid, lapsed E, D ja C, ujusid Aura Keskuses 150 meetrit vabalt ja jooksid Tartu Ülikooli spordihallis 1000 meetrit.

• E-klassi võitsid Monika Päslane ja Milan Kutsinski, kolmanda koha saavutas ujumise kiireim Laura Tsäro.
  • D-klassis saavutas Rasmus Maddison esimese koha, Mirtel Toomsalu ning Georg Sirman võtsid vastu kolmanda koha auhinnad.
  • C-klassis maitses võidurõõmu Jako-Kaur Ott, tüdrukutest Hanna Palloson oli teine ja Robin Priks poiste kolmas.

Keskmine vanuseklass, noored B, ujus 200 m vabalt ja jooksis 1500 m.

• Kolmandale poodiumiastmele astus Karl-Eric Ott.

Vanemate, noorte A- ja juunioride klassi, ujumisdistantsiks oli 300 m vabalt ja jooksumaa pikkuseks 2000 meetrit.

• Poiste A-klassi poodiumi kõrgemal astmel võttis väärika koha sisse Kristo Rannik, kolmandale kohale platseerus Andreas Soosaar.