Tudengite MV-l jagus medaleid 14-le koolile

img_24669. aprillil 2017 avas Tudengite MV ujumises EASLi juhatuse liige ja TÜASK juhatuse esimees Harry Lemberg. Tudengite meistrivõistlused olid Universiaadi katsevõistluseks ja seoses sellega olid starti oodatud 1999 ja varem sündinud õppurid. Võistluse lõpuetenduse andis USKi teatenelik, kes asus starti rekordi ületamise plaaniga. Galerii, galerii 2

Avaalal, 50 m vabaujumisel, tegi Aleksander Sandrigailo Tiit Matvejevile ,,ära” ja sai meeste kokkuleppe alusel koha teatevõistkonnas. Viimasel alal, 4 x 50 m vabalt teateujumisel ujusid Sander Paavo, Aleksander Sandrigailo, Kregor Zirk ja Martin Piilberg rekordkatsel välja aja 1.35,24 (video), mis on kiirem Eesti juunioride rekordist (1.35,89).

Kuue-kordseks tudengite meistriks  2017 aastal tuli võistluste edukamana Karleen Kersa – kõik alad, kus Karleen vette hüppas, ta ka kinni pani: 50 m vabalt, 50 m rinnuli, 50 m liblikat, 100 m rinnuli ja 200 m vabalt, lisaks teatekuld 4 x 50 m vabalt koos USKi treeneritest õppuritega Liisa Lodi, Helerin Koppeli ja Gretel-Marie Siimariga. Selilidistantsidel polnud vastast Kätlin Sepale, kes võitis kaks esikohta.

Meestest võitsid kaks individuaalset kulda Mark Kostin, Andrei Gussev ja Sander Paavo. Ühe tudengite meistritiitli võitsid Karin Marie Margaret Iilane, Paula-Brit Siimar, Henry Räppo, Aleksander Sandrigailo ja Kregor Zirk. Seitse ujujat võitsid kaks või enam individuaalset medalit, 6 ujujat said ühe individuaalse medali omanikuks.

Tudengite meistrivõistlused on taas aastal 2018! Uute kohtumisteni!