Triatloniliit tegi 2016 aastast kokkuvõtteid

sander_henry_vanessa19. novembril 2016 toimus Tartus Ahhaa keskuses Eesti Triatloniliidu 2016 aasta parimate autasustamine.

Henry Räppole oli see karjääri edukaim aasta. Esimese eestlasena võitis ta triatlonis Euroopa juunioride karikaetapi, Baltimaade juunioride meister duatlonis ja triatlonis, Eesti juunioride meister duatlonis ja triatlonis, ETL duatloni karikasarja võitja ja triatloni II koht juunioride klassis, karikasarja etappide võidud eliidis, talitriatlonis Euroopa juunioride MV pronks ja Eesti MV kuld … see on osaline loetelu Henry Räppo 2016 aasta tegemistest ja tulemustest.

Vanessa Pure võitis triatlonis juunioride Eesti MV-l pronksi, oli karikasarja etappidelt kahel korral nii teine kui kolmas.

Vanessa Viiding võitis noorte B-klassis Eesti MV pronksi ja oli ka triatloni karikasarja üldarvestuses kolmas. Karikaetappidel Vanessale ühel korral II ja viiel korral III koht.

Sander Aavik võitis nii duatloni kui triatloni karikasarja üldarvestuses C-klassis kolmanda koha, kusjuures duatlonis jäi teine koht vaid 1 punkti kaugusele. Duatloni Eesti MV-l kuulus Sanderile III koht C-klassis.

Vaata triatloni ja duatloni karikasarja punktitabeleid siit