Tartu linna meistrivõistlustelt 40 medalit

26. septembril selgitati Aura Veekeskuses 2020 aasta Tartu linna meistrid ujumises. Ujujad pidid seekord ilma pealtvaatajate ergutusteta hakkama saama. Sellele vaatamata astusid USKikad 40 korral poodiumile, noorte ja absoluudi arvestuses kokku.

Nelja individuaalse medaliga läksid koju korralikke tulemusi ujunud:

• Artjom Alteberg – noorte I koht 100 rin ja 200 kom ning samade alade absoluutarvestuse pronksmedalid
  • Erik Anja – I koht 100 sel, II koht 100 vab, 100 rin ja 200 kom
  • Johanna Kübar – noorte I koht 100 lib ja 200 kom, lisaks 200 kom eest ka absoluutarvestuse võit ja noorte II koht 100 vab
  • Marii Malva – noorte II koht 100 sel, noorte III koht 100 vab, 200 kom ja rosinaks absoluutarvestuse III koht 200 kompleksis.

3 Tartu linna 2020 meistrivõistluse medalit saavad ette näidata:

• Aleksandr Soorm – noorte I koht 100 vab, millega teenis välja ka absoluutarvestuse III koha, lisaks noorte III koht 100 lib.
  • Mihkel Pent – noorte II koht 200 kom, noorte III koht 100 vab ja 100 sel.
  • Andreas Soosaar – noorte II koht 100 sel, mis andis absoluutarvestuses III koha, noorte III koht 100 rin.
  • Brita Rannamets – I koht 100 lib, II koht 100 vab ja 100 sel

2 medalit tõid basseinist välja:

• Karl Mattias Milk – I koht 100 vab ja 100 rin.
  • Kaspar Arold – noorte I koht 100 sel, mis andis üksiti II koha absoluutarvestuses
  • Aap Valter Metsa – noorte I koht 100 lib, millega teenis välja absoluutarvestuse II koha
  • Helena Heinlo – I koht 100 vab ja 100 rin.
  • Katariina Mäll – I koht 100 sel, II koht 100 lib

Paula-Brit Siimar astus poodiumi kolmandale astmele 100 lib ujumise tubli soorituse eest.

Päeva lõpetas alati hasartne kombineeritud teateujumine segavõistkondadele. Ujumise Spordilklubi koosseis Erik Anja, Katariina Mäll, Karl Mattias Milk ja Helena Heinlo tõid võidu USKile ja tulid ka sel alal Tartu linna meistriteks.