Saaremaa duatlon tõmbas triatlonihooajale joone alla

20. septembril toimus Saaremaa Duatlon – Eesti meistrivõistlused duatlonis ja Eesti karikavõistluste viimane ehk 9. etapp. USKist oli treener Geil Siimu juhendamisel stardis 29 triatleeti.
Lasteduatlonile 1,2 + 5,6 + 0,8 km pikkusele distantsile anti start kell 11 ja 25 minuti vältel said Eesti meistrivõistluste oma vanuseklasside medalid kaela kaheksa meie noorsportlast.
Esimesena ületas lõpujoone võimsa esitluse teinud Karl-Eric Ott, kolmandana finišeerunud Siim Kesküla võitles endale välja ka karikasarja üldarvestuse III koha.
Poiste D-klassi II ja III koht kuulusid vastavalt Rafael Karule ja Erik Mäesepale.
Poiste E- klassi hõbe ja pronks Rasmus Maddisonile ja Pärtel Abrasele.
Adele Roop oli kindel D-klassi piigade võitja.
Liis Väljamäe laste E-klassi kiireim printsess.
Neljandaid lõpujoone ületamisi oli meil koguni neli; sellega said hakkama:
Heleriin Haljaste (lapsed – C);
Gerd Johan Lessing (Lapsed – D);
Kristofer Koger ja Mirtel Toomsalu (mõlemad Lapsed -E).
Esikuuikusse platseerusid:
Isabel Annus – 5. koht lapsed – C
Emma Elise Neier – 6. koht lapsed – D
Robin Priks – 5. koht lapsed – D
Mikk Mihkel Ruus – 6. koht lapsed D
II stardis, kus läbiti distants pikkusega 2,5 + 10,7 + 1,2 km, said Eesti meistrivõistluste medalitega autasustatud kõik starti läinud uskikad.
I koht Sander Aavikule ja Mari-Mai Ruusile noored A-vanuseklassis.
Hõbemedal Rasmus Boisenile noored B poiste arvestuses.
Saaremaa Duatloni kolmandale võistlusdistantsile läinud läbisid 2,5 + 10,7 + 1,2 km.
Eesti 2020 aasta Eesti meister duatlonis on Henry Räppo. Teist korda neil võistlustel sai Henry poodiumi kõrgeimale astmele astuda 20-24-aastaste vanuseklassis; kolmas koht kuulus Johannes Siku järel Kevin Vabaorule.
Eesti MV naiste esikolmiku autasustamisele oli asja Paula-Brit Siimaril, kes saavutas kolmanda koha! Lisaks võitis Paula-Brit Siimar ka 20.-24-aastaste naiste hõbemedali.
Juunioride hõbemedal kuulus Johan Tammele ja pronks Risto Holtsmeierile.
Kadri Valdre ja Liivi Maddison võitsid 40-44-aastaste naiste Eesti MV hõbe- ja pronksmedalid.
Aitäh kõigile vahva ja eneseületusi täis hooaja eest!