Pärnu triatlon tormi kiuste hilinemisega peetud

Kogu Eestis 11. juulil möllanud torm ja maru tegi korrektiive ka Pärnu triatloni korraldusse. 11. juuli distantsid lükati 12. juuli peale rahulikumate ilmaolude lootuses. Pühapäeval õnnestuski triatlon läbi viia ja Ujumise Spordiklubi triatleedid hoidsid lippu kõrgel.

Esimese stardi (350 m ujumist, 10 km rattasõitu, 2,5 km jooksu) nobedaim oli Sander Aavik, kes teenis sellega ka noorte A klassi esikoha. Sama distantsi kiireim neiu oli Mari Mai Ruus, kellele kuulus samuti noorte A klassi esikoht. Selle distantsi üldarvestuse kolmas mees Rasmus Boisen sai kaela noorte B klassi hõbemedali.

Harrastajate seas võitles meeste arvestuses kolmanda koha välja tubli lapsevanem Rain Kesperi ning naiste arvestuses saavutas samuti kolmanda koha Triinu Palo.

Teisel distantsil (750 m ujumist, 20 km rattasõitu, 5 km jooksu) ületas Risto Holtsmeier finišijoone juunioride vanuseklassis teisena. 20-24 aastaste naiste arvestuses sai Paula-Brit Siimar kaela pronksmedali.

Kolmas start oli kõige nooremate triatleetide päralt. Ujuda tuli 150 m, ratast sõita 4 km ja joosta 1 km. Ujumise Spordiklubist kuulusid poodiumikohad meie väga tublidele sportlastele: poiste E klassis võttis võidu Rasmus Madisson; võidu tõid koju ka poiste D klassis Erik Mäesepp ja tüdrukute D klassis Adele Roop; tüdrukute E klassis kuulus II koha hõbedane autasu Liis Väljamäele; poiste E klassis astus poodiumil III-le astmele Robin Priks ning poiste C klassis saavutas Siim Kesküla samuti kolmanda koha.

Tulemusi näed siit. Au ja kiitus kõigile meie tublidele ilma trotsinud triatleetidele!