Mari Mai Ruus teenis juuniorite Euroopa karikasarja etapil Portugalis Quarteiras 28. koha.

Mari-Mai Ruus ujus 750 meetrit ajaga 11.53, sõitis 20 kilomeetrit ratast 34 minuti ja 27 sekundiga ning jooksis viis kilomeetrit ajaga 20.33. Koguaeg 1:08.31 andis 57 võistleja seas 28. koha.

„Jäin ise võistlusega enam-vähem rahule. Hooaja avastardi kohta üsna okei,“ ütles Ruus peale võistlust. „Tunnen, et ujumine läks üllataval kombel seekord kõige paremini. Rattas sain heasse gruppi, kuid jooksus kaotasin mitu kohta, sest mul hakkas tugevalt pistma.“

Hispaanlanna Moragas Molina võiduajaks oli 1:03.40. Tihedas finišiheitluses sai ta jagu Suurbritannia triatleedist Lizzy Edge’ist. Kolmanda koha sai 13 sekundit hiljem esimesest duost lõpetanud brititar Bethany Cook.