Kregor Zirki avastardid ISL-is

5. oktoobril algas ajaloo esimene ISL lahing suure pauguga. Zirk: ,,Toimus palju põnevaid heitlusi ja show oli ülim!! Kindlasti on see liiga alustanud uut ajastut ujumises ja mul on au olla osa sellest suurest liikumisest. 🙏”

Kregori esimene võistluspäev oli startide tihe ja keskpäraste tulemustega. 100m liblikat ujus Zirk koos enda tiimi kapteni, Chad le Closiga. Kregor: ,,Esimene start pärast MMi andis mulle aja 52,16 ja seitsmenda koha, kaks punkti tiimile. Hiljem ujusin 4×100m kombineeritud meeste teates liblika vahetust ja vaheajaks märgiti 52,28. Minu tiim saavutas neljanda koha. 🔥 Kõigest 20 min hiljem olin jälle stardis ja see kord oli kavas 200m vabalt. Kahjuks andsid kaks esimest ala väsimuse näol päris palju tunda ja lõpetasin kaheksandana ajaga 1.47,11. 😖”

Peale esimest päeva on Energy Standard võistlust juhtimas 250 punktiga. teisel kohal Cali Condorsid, kellel on koos 229,5 punkti. Pühapäevases osas on Kregoril kirja pandud 400m vabalt, 100m selili ja 200m liblikat, kuid peatreenerid saavad vahetult enne starti sisse tuua vahetusi. ☝️

📺 Esimesel päeval vaatas võistlusi ca. 40 miljonit inimest üle maailma! Võistlus on vaadatav eestlastele Eurospordi teise kanali vahendusel. Kava leiad siit: https://www.kava.ee/kanal/eurosport-2-bundesliga. LIVE blogi võistluste käigust on võimalik jälgida https://swimswam.com/ lehel.