Karksi-Nuia triatlonil USKile medalisadu

Triatloni EKV VIII etapp toimus 23. augustil maalilises Karksi-Nuias. Stardijoonele astus suur hulk Ujumise Spordiklubi sportlasi. Kamba peale toodi ujumise-rattasõidu-jooksu võistluselt 16 poodiumikohta.

Lastedistantsil (150 m ujumist, 5 km rattasõitu, 1 km jooksu) jõudsid esikolmikusse:

• Tüdrukute E-klassis võttis võidu Liis Väljamäe, kolmanda koha võitis Mirtel Toomsalu.
  • Tüdrukute D-klassis oli võidukas Adele Roop ning pronksmedal riputati Helena Maddisoni kaela.
  • Poiste E klassis saavutas teise koha Rasmus Maddison.
  • Poiste D-klassis jõudis kolmandana finišisse Erik Mäesepp.
  • Poiste C-klassis oli Karl-Eric Ott seekord teine ja Siim Kesküla kolmas.

Noorte ja harrastajate distantsi (375 m ujumist, 10 km rattasõitu, 2,5 km jooksu) poodiumikohad võitsid:

• Neidude A klassi võidu pistis taas taskusse Mari-Mai Ruus.
  • Noormeeste B-klassis ületas Rasmus Boisen finišijoone teisena.