JMMi eelne laager Ungaris

21.07-02.08.2019 toimus Ungaris, Hódmezővásárhelys, juunioride maailmameistrivõistluste eelne laager, kus vägesid juhatas Kalevi UK treener Kaire Indrikson. Meeldetuletuseks, et 2016 võitis Kregor Zirk Hódmezővásárhelys toimunud Euroopa juunioride meistrivõistlustel pronksmedali 100 m liblikas senini kehtiva Eesti rekordiga, 52.83.
Kregor Zirk kordas JMMil 2017 aastal Indianapolises Eesti rekordit 52,83 sekundit, saavutades finaalis 5. koha.

Käesoleval aastal juunioride MMile sõitjad (Alex Ahtiainen, Nikita Pisarenko, Kertu Kaare ja Mark Sovtsa) ja Susanna Kaul, treenivad seal samas Hodmezovasarhely treening ja spa-kompleksis.

Budapestis ootas Eesti delegatsiooni laagri koordinaator Alan autojuhi ja rohelise „Swim Camp“ sildiga. Minibussiga viidi eestlased Hódmezővásárhely linna hotelli Ginkgo.

Hotell asus kesklinnas ja vaid 400m kaugusel ujumiskompleksist.
Laagri päevaplaan: hommikusöök (buffet) iga päev ca 8.00 paiku.
Iga päev on välisbasseinis aeg 10.00 ja 17.00 meile broneeritud ja jõusaali saab kasutada kogu päeva vältel vastavalt vajadustele.

Vihma korral võimalik kasutada 50 m juunioride EMi võistlusteks tehtud basseini. Kompleksis sees ja väljas on ka kuumavee termaalbasseinid.
Lõunasöök ja õhtusöök vastavalt päevakavale.

Vaba päeva või õhtupoolikut aitab täita kohalik vabatahtlik Alan muuseumi, eksursiooni, kuumaveeallikate või muu huvitava tegevuse organiseerimisega.

Laagri aega jäänud kurvem sündmus oli Audentese Spordikooli treeneri Riho Aljandi maise teekonna lõppemine