Ida-Virumaa Ujumistähtedel särasid meie noored ujujad!

Ida-Virumaa Ujumistähtedel särasid meie noored ujujad, kokku võideti 9 medalit ja 3 eriauhinda!

💥 8.oktoobril 2022 Kohtla-Järvel toimunud Ida-Virumaa Ujumistähtedel oli stardis 14 meie noort ujujat (T-2013 ja P-2012 ja nooremad). Võistlusvees oli üksteisega mõõtu võtmas 12 klubi 178 ujujat Harjumaalt, Ida- ja Lääne- Virumaalt ning Tartumaalt.

💥 Võistluse oma vanuseklasside eriauhinnad võitsid Britta Algo, Milan Kutsinski ja Richard Kesperi, parimad selgitati FINA punktide alusel.

🥇🥇 Milan Kutsinski võitis kaks ala, 50 m vabalt ja 50 m selili, ajad vastavalt 34,32 ja 40,70. Edu järgnevate ees oli kindel, 50 m vabalt oli kogu võistluste parim poiste tulemus 197 FINA punktiga.

🥇🥉 Britta Algole kuulus kuldmedal 50 m vabaujumises tulemusega 43,28 (148 FINA) ja pronks 50 m selilis 52,19 sekundiga.

🥇 Richard Kesperi võitis 100 m vabalt ajaga 1.18,03 (189 FINA), sama ala kolmanda koha poodiumile ujus end 🥉 Kristofer Koger (1.20,46). Poole lühemal maal, 50 meetris, kroolis end nooremate poiste konkurentsis kolmandaks 🥉 Karl Liivamäe 46,40 sekundiga.

🥈🥈 Monika Päslane oli meie hõbedane tüdruk, kes võitis hõbemedalid nii 100 m vabas (1.23,97) kui 100 m selilis (1.36,25).

💥 Tubli töö!

💥 Kiiduväärt, eriti arvestades olukorda, et meie kodubassein Aura Keskus oli 4 kuud suletud, kuid treener Diana leidis erinevaid võimalusi laste ja nende vanemate motiveerimiseks ja treenimiseks. Taustajõudude ühise pingutusega on võimalik imesid korda saata!

💥 Tulemused: LIVE, pdf