Hooaja 2022/2023 treeningrühmad treenerite kaupa

Hooaeg 2022/2023

*Tunniplaanis on märgitud sisenemise (võtmete saamise) kellaaeg. Trenn basseinis algab u 10min hiljem.

treener nimi sünniaasta trenniaeg x nädalas bassein kommentaar
1 Anett vahumeistrid 2014-2015 ER 16:00-17:10 2x madal rühm täis
53628231 (julgemad) algajad 2013-2015 ER 14:40-16:00 2x Limpa/ madal
2 Diana Kutsareva algõppe jätk. (sport) 2015-2016 E 18:10-19:30; K 16:40-17:55 2x madal rühm täis
53488332 Sport II 2013-2014 (II-III a) EKR 14:40-16:00, ÜKE 14:00 3x sügav regamine kinnine
Sport I 2011-2012 (III-IVa) ET 16:45-18:10; NR 16:40-18:10; L 9:00-11:00 5x sügav regamine kinnine
ÜKE:TN (saal)15:30-16:30, ER (õu)16:10-16:40, L 11:30-12:30
hobi 2007-2010 K 17:55-19:05, R 18:10-19:20 2x sügav rühm täis
3 Geil EMV-NS 2009-2006 EKR 17:10-19:10; TN 18:10-20:10, L sügav regamine kinnine
5251899 EKR 6:30-8:00
4 Piilberg EMV-2 2007-2004 E, K, R 19:10-21:00, TN 6:30-8:00, L 12:00-14:00 3-6x sügav regamine kinnine
5684 9889 algajad 2014-2015 T, N 14:40-15:40 2x limpa
5 Piilberg/ Kaja Triatlon T, N 6:30/ 8:30 2x sügav regamine kinnine
6 Irina Pani vahumeistrid 2012-2014 EKR 14:30-15:40 2-3x sügav
55606851 vetesellid 2009-2011 E, K 15:40-16:45 2x sügav rühm täis
vahumeistrid 2012-2014 T, N 14:30-15:40 2x sügav
vetesellid 2009-2011 T, N 15:40-16:40 2x sügav
hobi 2006-2009 K 16:45-17:55, R 15:40-16:40 2x sügav
7 Maire hobi 2004-2007 EK 19:10-20:10 2x sügav
5225150 hobi 2002-2005 EK 20:10-21:10 2x sügav
8 Paula vahumeistrid 2012-2014 E, K 16:00-17:10 2x sügav
56623115 algajad 2013-2015 K 14:40-15:40 1x limpa
9 Reeli vahumeistrid 2014-2015 T, N 15:40-16:40 2x sügav
56500976 vetesellid 2012-2013 T, N 16:40 2x sügav
vahumeistrid 2013-2014 T. N 17:40 2x sügav rühm täis
10 Gerli vahumeistrid 2012-2014 E, K 19:30-20:40 2x madal
59093099 hobi (alg) 2011 ja vanemad R, P 17:10 1-2x madal
vetesellid 2009-2011 E, P 18:10-19:10, R 16:10-17:10 2-3x sügav
vahumeistrid 2013-2015 K, R 18:10 2x madal
algajad 2016-2017 P 16:10-17:10 1x limpa rühm täis
11 Ivo vahumeistrid 2013-2014 K, P 14:40-15:40 2x madal/sügav0
53430881 vahumeistrid 2015-2016 K, P 15:40-16:40 2x madal rühm täis
II a (algajad) 2016-2017 P 16:40-17:40 1x limpa rühm täis
algajad 2017-2018 P 17:40-18:40 1x limpa rühm täis
13 Mart (sportlik)hobi 2007-2010 T, N 20:10-21:30, P 17:40-19:10 2-3x sügav
5516024 II a 2015-2016 P 16:40-17:40 1x madal rühm täis
algajad 2016-2017 P 15:40-16:40 1x limpa rühm täis
14 Katariina algõppe jätk 2015-2017 E 17:10, N 16:10 2x madal/limpa rühm täis
55983193 Tamme vetesellid 2009-2012 T, K 16:30 2x Tamme koolis
Tamme vahumeistrid 2013-2015 T, K 17:30 2x Tamme koolis
15 Hanna hobi 2009 ja vanemad T, N 20:10-21:30 2x sügav
56924233 algajad 2015-2017 T, N 19:10-20:10 2x limpa rühm täis
16 Emma vetesellid 2008-2011 T, N 18:40-19:40 2x sügav
53014464
17 Marie IIa (algajad) 2015-2016 E, K 19:15-20:15 2x Limpa rühm täis
53043555
18 Monika vahumeistrid 2013-2014 T, N 14:40 -15:40 2x sügav
5295780 IIa (algajad) 2015.2016 T, R 16:10-17:10 2x limpa rühm täis
19 Lidi algõppe jätk 2014-2015 E, K 15:40-16:40 2x limpa/madal
56601155 algõpe 2016-2017 P 18:40-19:40 1x limpa rühm täis
algõppe jätk 2015-2016 R 18:10-19:10, P 16:40-17:40 2x limpa/madal rühm täis
vahumeistrid 2014-2015 P 17:40-18:40 1x madal
20 Alar vahumeistrid 2014-2015 T, N 10:00-11:00 2x madal/sügav