Hooaeg 2022/2023
*Tunniplaanis on märgitud sisenemise (võtmete saamise) kellaaeg. Trenn basseinis algab u 10min hiljem.
treener | nimi | sünniaasta | trenniaeg | x nädalas | bassein | kommentaar | |
1 | Anett | vahumeistrid | 2014-2015 | ER 16:00-17:10 | 2x | madal | rühm täis |
53628231 | (julgemad) algajad | 2013-2015 | ER 14:40-16:00 | 2x | Limpa/ madal | ||
2 | Diana Kutsareva | algõppe jätk. (sport) | 2015-2016 | E 18:10-19:30; K 16:40-17:55 | 2x | madal | rühm täis |
53488332 | Sport II | 2013-2014 (II-III a) | EKR 14:40-16:00, ÜKE 14:00 | 3x | sügav | regamine kinnine | |
Sport I | 2011-2012 (III-IVa) | ET 16:45-18:10; NR 16:40-18:10; L 9:00-11:00 | 5x | sügav | regamine kinnine | ||
ÜKE:TN (saal)15:30-16:30, ER (õu)16:10-16:40, L 11:30-12:30 | |||||||
hobi | 2007-2010 | K 17:55-19:05, R 18:10-19:20 | 2x | sügav | rühm täis | ||
3 | Geil | EMV-NS | 2009-2006 | EKR 17:10-19:10; TN 18:10-20:10, L | sügav | regamine kinnine | |
5251899 | EKR 6:30-8:00 | ||||||
4 | Piilberg | EMV-2 | 2007-2004 | E, K, R 19:10-21:00, TN 6:30-8:00, L 12:00-14:00 | 3-6x | sügav | regamine kinnine |
5684 9889 | algajad | 2014-2015 | T, N 14:40-15:40 | 2x | limpa | ||
5 | Piilberg/ Kaja | Triatlon | T, N 6:30/ 8:30 | 2x | sügav | regamine kinnine | |
6 | Irina Pani | vahumeistrid | 2012-2014 | EKR 14:30-15:40 | 2-3x | sügav | |
55606851 | vetesellid | 2009-2011 | E, K 15:40-16:45 | 2x | sügav | rühm täis | |
vahumeistrid | 2012-2014 | T, N 14:30-15:40 | 2x | sügav | |||
vetesellid | 2009-2011 | T, N 15:40-16:40 | 2x | sügav | |||
hobi | 2006-2009 | K 16:45-17:55, R 15:40-16:40 | 2x | sügav | |||
7 | Maire | hobi | 2004-2007 | EK 19:10-20:10 | 2x | sügav | |
5225150 | hobi | 2002-2005 | EK 20:10-21:10 | 2x | sügav | ||
8 | Paula | vahumeistrid | 2012-2014 | E, K 16:00-17:10 | 2x | sügav | |
56623115 | algajad | 2013-2015 | K 14:40-15:40 | 1x | limpa | ||
9 | Reeli | vahumeistrid | 2014-2015 | T, N 15:40-16:40 | 2x | sügav | |
56500976 | vetesellid | 2012-2013 | T, N 16:40 | 2x | sügav | ||
vahumeistrid | 2013-2014 | T. N 17:40 | 2x | sügav | rühm täis | ||
10 | Gerli | vahumeistrid | 2012-2014 | E, K 19:30-20:40 | 2x | madal | |
59093099 | hobi (alg) | 2011 ja vanemad | R, P 17:10 | 1-2x | madal | ||
vetesellid | 2009-2011 | E, P 18:10-19:10, R 16:10-17:10 | 2-3x | sügav | |||
vahumeistrid | 2013-2015 | K, R 18:10 | 2x | madal | |||
algajad | 2016-2017 | P 16:10-17:10 | 1x | limpa | rühm täis | ||
11 | Ivo | vahumeistrid | 2013-2014 | K, P 14:40-15:40 | 2x | madal/sügav0 | |
53430881 | vahumeistrid | 2015-2016 | K, P 15:40-16:40 | 2x | madal | rühm täis | |
II a (algajad) | 2016-2017 | P 16:40-17:40 | 1x | limpa | rühm täis | ||
algajad | 2017-2018 | P 17:40-18:40 | 1x | limpa | rühm täis | ||
13 | Mart | (sportlik)hobi | 2007-2010 | T, N 20:10-21:30, P 17:40-19:10 | 2-3x | sügav | |
5516024 | II a | 2015-2016 | P 16:40-17:40 | 1x | madal | rühm täis | |
algajad | 2016-2017 | P 15:40-16:40 | 1x | limpa | rühm täis | ||
14 | Katariina | algõppe jätk | 2015-2017 | E 17:10, N 16:10 | 2x | madal/limpa | rühm täis |
55983193 | Tamme vetesellid | 2009-2012 | T, K 16:30 | 2x | Tamme koolis | ||
Tamme vahumeistrid | 2013-2015 | T, K 17:30 | 2x | Tamme koolis | |||
15 | Hanna | hobi | 2009 ja vanemad | T, N 20:10-21:30 | 2x | sügav | |
56924233 | algajad | 2015-2017 | T, N 19:10-20:10 | 2x | limpa | rühm täis | |
16 | Emma | vetesellid | 2008-2011 | T, N 18:40-19:40 | 2x | sügav | |
53014464 | |||||||
17 | Marie | IIa (algajad) | 2015-2016 | E, K 19:15-20:15 | 2x | Limpa | rühm täis |
53043555 | Algajad/jätkajad | 2015-2017 | E, K 16:50-17:50 | 2x | Limpa | ||
Algajad/jätkajad | 2015-2017 | T, N 18:10-19:10 | 2x | Limpa | |||
18 | Monika | vahumeistrid | 2013-2014 | T, N 14:40 -15:40 | 2x | sügav | |
5295780 | IIa (algajad) | 2015.2016 | T, R 16:10-17:10 | 2x | limpa | rühm täis | |
19 | Lidi | algõppe jätk | 2014-2015 | E, K 15:40-16:40 | 2x | limpa/madal | |
56601155 | algõpe | 2016-2017 | P 18:40-19:40 | 1x | limpa | rühm täis | |
algõppe jätk | 2015-2016 | R 18:10-19:10, P 16:40-17:40 | 2x | limpa/madal | rühm täis | ||
vahumeistrid | 2014-2015 | P 17:40-18:40 | 1x | madal | |||
algõppe jätk | 2016-2017 | T, N 17:50-18:50 | 2x | limpa | |||
20 | Alar | vahumeistrid | 2014-2015 | T, N 10:00-11:00 | 2x | madal/sügav | |