Hooaja 2022/2023 treeningrühmad tasemete järgi

Hooaeg 2022/2023

*Tunniplaanis on märgitud sisenemise (võtmete saamise) kellaaeg. Treening basseinis algab u 10min hiljem

ALGÕPPED:

treener bassein sünniaasta trenniajad kommentaar
1 Hanna 2x nädalas Limpa 2015-2017 T, N 19:10-20:10 rühm täis
2 Mart 1x nädalas Limpa 2016-2017 P 15:40-16:40 rühm täis
3 Gerli 1x nädalas Limpa 2016-2017 P 16:10-17:10 rühm täis
4 Ivo 1x nädalas Limpa 2017-2018 P 17:40-18:40 rühm täis
5 Paula 1x nädalas Limpa 2013-2015 K 14:40
6 Martin 2x nädalas Limpa 2013-2015 T, N 14:40
7 Anett 2x nädalas Limpa/madal 2013-2015 E, R 14:40 veesõbrad algajad
8 Lidi 1x nädalas Limpa 2016-2017 P 18:40-19:40 rühm täis

ALGÕPPE JÄTK:

treener bassein sünniaasta trenniajad kommentaar
1 Diana 2x nädalas madal 2015-2016 (sportlik) E 18:10-19:30; K 16:40-17:55 rühm täis
2 Ivo 1x nädalas limpa/madal 2016-2017 P 16:40-17:40 rühm täis
3 Mart 1x nädalas limpa/madal 2015-2016 P 16:40-17:40 rühm täis
4 Katariina 2x nädalas limpa/madal 2015-2016 E 17:10, N 16:10 rühm täis
5 Lidi 2-3x nädalas limpa/madal 2014-2015 E, K 15:40-16:40, P 17:40-18:40 rühm täis
6 Marie 2x nädalas limpa 2015-2016 E, K 19:15-20:15 rühm täis
7 Monika 2x nädalas limpa 2015.2016 T, R 16:10-17:10 rühm täis
8 Gerli 2x nädalas madal 2013-2015 K, R 18:10-19:10 rühm täis

VAHUMEISTRID:

treener bassein sünniaasta trenniajad kommentaar
1 Anett 2x nädalas madal 2014-2015 ER 16:00-17:10 rühm täis
2 Irina 2-3x nädalas sügav 2012-2014 EKR 14:30-15:40
3 Irina 2x nädalas sügav 2012-2014 T, N 14:30-15:40
4 Paula 2x nädalas sügav 2012-2014 E, K 16:00-17:10 rühm täis
5 Reeli 2x nädalas sügav 2014-2015 T, N 15:40-16:40 rühm täis
6 Gerli 2x nädalas madal 2012-2014 E, K 19:30-20:40 rühm täis
7 Ivo 2x nädalas madal 2013-2015 K, P 14:40-15:40
8 Ivo 2x nädalas madal 2015-2017 K, P 15:40-16:40 rühm täis
9 Keidi 2x nädalas sügav 2013-2014 T. N 17:40-18:40 rühm täis
10 Monika 2x nädalas sügav 2013-2014 T, N 14:40 -15:40
11 Alar 2x nädalas madal/sügav 2014-2015 T, N 10:00-11:00
13 Katariina Tamme koolis Tamme koolis 2013-2015 T, K 17:30-18:30 rühm täis

VETESELLID:

treener bassein sünniaasta trenniajad kommentaar
1 Irina 2x nädalas sügav 2009-2011 E, K 15:40-16:45 rühm täis
2 Irina 2x nädalas sügav 2009-2011 T, N 15:40-16:40 rühm täis
3 Gerli 2-3x nädalas sügav 2009-2011 E, P 18:10-19:10, R 16:10-17:10
4 Keidi 2x nädalas sügav 2012-2013 T, N 16:40
5 Emma 2x nädalas sügav 2008-2011 T, N 18:40-19:40 rühm täis
6 Katariina 2x nädalas Tamme koolis 2009-2012 T, K 16:30-17:30 trenn toimub Tamme koolis

HARRASTAJAD:

treener bassein sünniaasta trenniajad kommentaar
1 Diana 2x nädalas sügav 2007-2010 K 17:55-19:05, R 18:10-19:20 rühm täis
2 Irina 2x nädalas sügav 2006-2009 K 16:45-17:55, R 15:40-16:40
3 Maire 2x nädalas sügav 2004-2007 EK 19:10-20:10
4 Maire 2x nädalas sügav 2002-2005 EK 20:10-21:10
5 Gerli 1-2x nädalas madal 2011 ja vanemad R, P 17:10 NB! trenn madalas
6 Mart 2-3x nädalas sügav 2007-2010 T, N 20:10-21:30, P 17:40-19:10 sportlik rühm!
7 Hanna 2x nädalas sügav 2009 ja vanemad T, N 20:10-21:30

SPORT:

treener bassein sünniaasta trenniajad kommentaar
1 Diana Sport VM sügav 2013-2014 (II-III a) EKR 14:40-16:00, ÜKE 14:00 regamine kinnine
2 Diana Sport VS sügav 2011-2012 (III-IVa) ET 16:45-18:10; NR 16:40-18:10; L 10:00-12:00 regamine kinnine
ÜKE:TN (saal)15:30-16:30, ER (õu)16:10-16:40, L 12:30-13:30
3 Geil EMV-NS sügav 2009-2006 EKR 17:10-19:00; TN 18:10-20:00, L 12:00-14:00 regamine kinnine
EKR 6:30-8:00
ÜKE:ÜKE: TN 17:00 (Turu spordihoone), L 11:00(Aura kõrval)
4 Kaja/Martin Triatlon sügav T, N 6:30/ 8:30 regamine kinnine
5 Piilberg EMV-2
(3-6x nädalas)
sügav 2007-2004 E, K, R 19:10-21:00, TN 6:30-8:00, L 12:00-14:00
ÜKE: L kl 11:00-12:00
regemine kinnine