Henry Räppo olümpiadistantsi 2019 aasta Eesti meister

🥇🥈🥉Valga triatloni teisel päeval rõõmusõnumid jätkuvad. 
2019. aasta triatloni olümpiadistantsi Eesti meister on Henry Räppo.
Paula-Brit Siimar võitis N 20-24 vanuseklassis pronksmedali.
Sprindidistantsil selgitati välja Eesti meistrid juunioride arvestuses. Tubli võistluse tegi Risto Holtsmeier, kelle pingutus oli hõbadevääriline.

Värske Eesti meistri Henry Räppo kommentaar: ” Tegin kontrollitud pingutuega võistluse. Ujumises ujusin Karel Seliga koos, rattas ja jooksus hoidsin lihtsalt mugavat tempot.”

Henry Räppo kommentaar enda võistlusele FB: ,,Pühapäeval suutsin Valgas edukalt kaitsta oma Eesti meistritiitlit. Võistlusele läksin üsna enesekindlalt ning kindla eesmärgiga võita tiitel võimalikult suure eduga. Ujumises ei saanud stardist minema, kuid umbes 300 m peal sain rütmi kätte. Veest väljusingi individuaalvõistlejatest esimesena, vahe järgneva konkurendiga peaaegu minut.

Rattadistantsil üritasin parandada eelmisel aastal tehtud vigu ning juua piisavalt vedelikku. 40 kilomeetriga suurendasin vahet konkurentidega veelgi ning jooksma läksin ~3 minutilise eduga.
Jooksus üritasin esimesel ringil neljast kohe enda rütmi kätte saada ja lihtsalt tempot hoida. Hooaja esimese olümpiadistantsi lõpetasin ajaga 1.52.01, mis on umbes 1,5 minutit kiirem kui eelmisel aastal.

Olen tulemusega päris rahul ning kindlasti tõstis see enesekindlust järgmisteks võistlusteks. Juba nädala pärast lendan Ungari väikelinna Tiszaujvarosesse, kus võistlen oma teisel MK-etapil.”

Paula-Briti muljed: ” Väga palav oli. Ujumine läks täitsa hästi, rattas oli enesetunne hea ja sõita oli mõnus. Uus rattarada oli hea vaheldus eelmiste aastate radadele. Jooks oli kannatamine. “

Risto Holtsmeieri muljed: “Ujumine õnnestus, rattas oli küll raske, kuid kannatasin ära lihtsalt (lõpus said 3 ja 4 koht mind ka kätte), jooksuga võib rahule jääda, kuna suutsin oma teist kohta hoida lõpuni.”

Palju õnne!

Tulemused SIIN

Ajakiri ,,Jooksja” SIIN