Henry Räppo Holtenis Premium Euroopa karikasarja etapil 16!

Henry Räppo saavutas Holtenis, Hollandis peetud Premium Euroopa karikasarja etapil 16. koha!

Henry Räppo ujus 750 m sprindidistantsi ajaga 9:08,0, sõitis 20 km rattaga 26:54,0 ning jooksis 5 km, mis tegelikkuses osutus pikemaks distantsiks, ajaga 17:11,0.

Tulemus 54:16,0 andis Räppole 68 mehe konkurentsis 16. koha. Kokkuvõttes muidugi pole ligi tunnine pingutus sprint, aga triatlonis oma loogika 🙂

Võistluste järgselt kommenteeris Henry oma starti järmiselt: ,,Tulemuse poolest jällegi üks mu parimaid võistlusi ja olen seepärast pigem rahul. Kogu nädal tundsin ennast veidi haiglasena ja väsinuna, mistõttu ei olnud ma stardi eel kuigi enesekindel. Võtsin endale eesmärgiks oma grupi ees rattalt maha tulla, et oleks lootust kõrgesse mängu sekkuda. Kahjuks oli aga grupp jällegi suur ning enesekindlust nappis, et ette trügida. Ka jooksus ei olnud kordagi mõnus – tundus nagu üks käik on puudu. Pigem halva enesetunde pealt sain siiski ühe oma paremaid tulemusi.“

Esikoha teenis hispaanlane Sergio Baxter Cabrera ajaga 53.27. Suurbritannia triatleedid Jack Willis ja Thomas Bishop kaotasid talle vastavalt seitsme ja 11 sekundiga.