Veebinar: Mainekujundus läbi persoonibrändingu – 07.04.2021

14:00

aprill 7, 2021

VEEBISEMINAR: Mainekujundus läbi persoonibrändingu – K, 7. APRILL 2021 14:00 – 16:00

Registreerumine ja tasumine hiljemalt 05.04 SIIN

Veebiseminar on mõeldud kõigile, kes sotsiaalmeedias tegutsevad – sportlased, treenerid ja teised, kes on teemast huvitatud.

Igaüks meist tegeleb mingil määral igapäevaselt mainekujundusega. Igaühel meist on olemas ka persoonibränd, kuid väga vähesed tegelevad selle teadliku juhtimise ja turundamisega. Need, kes seda teevad, on teistest edukamad.

Tugev ja tuntav persoonibränd annab Sulle eelise igas valdkonnas ja aitab läbimõeldult oma manet kujundada, mis muudab ka meediasuhtluse lihtsamaks ja efektiivsemaks.

Läbi mõeldud persoonibränd tugevdab Su kuvandit professionaalina, aitab sellega toetada oma organisatsiooni brändi, leida koostööpartnereid ja toetajaid ning õpetab oma tugevusi teadlikult ja strateegiliselt kasutama.

Mainekujunduse sissejuhatav veebiseminar läbi persoonibrändingu toimub 7. aprillil kell 14.00-16.00.

Selle virtuaalse kohtumise jooksul saad praktilisi nõuandeid, näpunäiteid, ideid ja konkreetse tegevusplaani, kuidas oma mainet luua ja oma persoonibrändi teadlikult arendada, meedias silma paista ja seeläbi oma eesmärke saavutada.

Seminar toimub eesti keeles ja seda viib läbi raamatu “Bränd nimega Sina” (www.brandnimegasina.ee) autor, magistrikraadiga turunduse spetsialist Evelin Org (www.brandup.ee).

 SEMINARI SISU:

  • ● Ülevaade brändingust, persoonibrändingust ja selle olulisusest.
  • ● Mainekujundus ja meediasuhtlus läbi persoonibrändingu.
  • ● Kuvandi loomine ja selle kasutamine eksperdipositsiooni saavutamiseks.
  • ● Inspireerivad näited Eestist ja mujalt maailmast.
  • ● Meedia ja sotsiaalmeedia roll oma kuvandi loomisel.
  • ● Teadlik mainekujundus ja persoonibränding.