Eesti Triatloni noortesarja UJU ja JOOKSE 2023/ 2024 II etapp

11:00

veebruar 4, 2024

Noortesarja UJU JA JOOKSE 2023/ 2024 hooaja II etapp  pühapäeval, 4.02.2024 Tartus

  • Tulemused SIIN
  • Võistlejate sisenemine Aura Keskusesse kl 10:00 – 10:30
    • Lõplik ujumise stardiprotokoll võistluspäeval kl 10:45,
      • Esialgne ujumise stardiprotokoll SIIN
        • Vanuseklassid SIIN
      • Ujumistulemused swimrankingus SIIN
        • Lõplik radadele jaotus 4.02.2023 kl. 10:45
  • Stardiajad (orienteeruvalt):
        • 300 m vabalt N + M – 3 vahetust – kl. 11:00
        • 200 m vabalt N + M – 3 vahetust – kl. 11:17
        • 150 m vabalt  T – 3 vahetust – kl. 11:31
        • 150 m vabalt  P – 4 vahetust – kl. 11:44
        •   50 m vabalt  T + P – 2 vahetust – kl. 12:03

————————————————————————————————————————————-

  • UJUMINE – Aura Keskuse ujulas (Turu 10)
  • JOOKSMINE – Tartu Ülikooli Spordihoone kergejõustiku maneežis (Ujula 4)
    • REGISTREERUMINE kuni K, 31.01.2024 kl 23:59 SIIN.
      • Võistlema lubatakse ainult eelregistreerunuid!
      • Mahavõtmised ja muudatused kuni 2. veebruar 2024 kl. 17:00 – info@ujumine.ee
        • Ujumise vahetused leiad 3. veebruaril 2024 SIIT
  • AJAKAVA
    • 10:00 Sisenemine Aura Keskusesse. Avatud registratuur (sularahas tasumise võimalus)
    • 10:15 Soojendus
    • 11:00 Ujumise stardid – stardid veest, kaks ujujat ühel rajal
      • 300 m – juuniorid, noored A
      • 200 m – noored B
      • 150 m – lapsed C ja D
      • 50 m – lapsed E
    • 12:30 TÜ Spordihoone kergejõustiku hall soojenduseks avatud
    • 13:30 Jooksu stardid – naelikute kasutamine keelatud
      • 2,0 km – juuniorid, noored A
      • 1,5 km – noored B
        • Autasustamine: juuniorid ja noored A + B
      • 1,0 km – lapsed C ja D
      • 0,5 km – Lapsed E
        • Igale E-klassi lõpetajale diplom + maius
        • Autasustamine: lapsed C ja D
  • AUTASUSTATAKSE
    • Lapsed C, D, Noored B, A ja juunioride vanuseklasside kolme paremat.
    • Paremusjärjestus selgitatakse ujumise ja jooksu aegade liitmise teel.
    • E-klassi lõpetaja saab meene, paremust ei selgitata. 
  • DISTANTSID
    • Juuniorid (2005-2006), Noored A (2007-2008): Ujumine 300 m – Jooks 2,0 km
    • Noored B (2009-2010):                                        Ujumine 200 m – Jooks 1,5 km
    • Lapsed C (2011-2012), D (2013-2014):               Ujumine 150 m – Jooks 1,0 km
    • Lapsed E (2015-2016): (paremust ei selgitata)    Ujumine 50 m – Jooks 500 m 
  • OSALUSTASU 15€
    • Klubidele esitatakse arved 2. Veebruari seisuga. Kohapeal võimalik tasuda sularahas.
    • Üksikvõistlejatel tasuda kohapeal sularahas või ülekandega 2. veebruariks Ujumise Spordiklubi pangakontole EE632200221025128610 Swedpank,
      • Selgitusse: võistleja nimi + Uju ja Jookse.
  • Korraldajad: