27.-29.01.2023 – Keila spordikompleksis noortele ujujatele suunatud laager.
Reede, 27.01.2023, kell 15.00 kuni pühapäev, 29.01.2023, kell 13.00
- Eesmärk on tutvuda uute noorujujatega, saada ülevaade ujujate kehalistest võimetest, töösse suhtumisest, tehnikast.
- Laagrisse oodatakse kuni 30 noorujujat.
- Registreerimine kestab kuni 8.jaanuarini. 2023.
Järelkasvulaagrisse on kutsutud :
- Mark Iltsisin (2006) Kalev –
- Kirke Madar (2007) Keila
- Artjom Alteberg (2006) USK
- Egle Salu (2007) Wiru Swim
- Kennert Jõgis (2006)
- Briis Britt Raudsepp (2007) Audentes
- Aleksei Denissov (2008) Garant
- Kirke Mõtsnik (2007) Top
- Siim Kesküla (2007) USK
- Ute Viktoria Liu Yeung (2007) Kohtla-Järve Kalev
- Jakob Toming (2007) Wiru Swim
- Maari Randväli (2009) Audentes
- Karl Vilson (2008) Keila
- Mirjam Jürisoo (2008) Top
- Martin Pärtel (2008) Garant
- Mirtel Merimaa (2008) Wiru Swim
- Dmitri Sillaste (2007) Pärnu
- Elli Lõvi (2008) Audentes
- Artjom Aksjonov ( 2007) Narva/Energia
- Polina Sovtsa (2008) Top
- Airon Pajula (2007) Kalev
- Alessandra Zaidentsal (2008) Kohtla-Järve Kalev
- Jüri-Robi Tiidus (2007) Orca
- Ksenia Bazanova (2009) TUK
- Karl-Eric Ott (2008) USK
- Inessa Sorokin (2008) Orca
- Jette-Riin Luik (2008) TUK
- Veronika Tsistjakova (2008) Aktiiv
- Zlata Volkova (2009) Garant
- Polina Volodina ( 2008) Järveotsa
Päevaplaanid
- 1.päev 27.01
-
- 15.00 saabumine, majutamine
- 15.30 info/meeskonnatöö (Improteater)
- 17.00- 18.30 veetreening OLEG LABZIN, selili
- 19.00 õhtusöök
- 19.30-20.30 Sportlase toitumine Kristin Tamberg
- 21.00- meeskonnatöö
- 22.30 Öörahu
- 2.päev 28.01
- 8.15 hommikusöök
- 9.00-10.30 veetreening Toni Meijel (krool)
- 10.45-11.45 ÜKE, TOOMAS PAJU (oma keharaskusega harjutused)
- 12.30 lõunasöök
- 14.30-16.00 Sporditeemaline töötuba „ hoitud spordipere“
- 16.00-17.30 veetreening – , rinnuli
- 17.45-18.45 ÜKE, TOOMAS PAJU ( kummid/hantlitid)
- 20.30-21.30 meeskonnatöö (kino/viktoriini õhtu)
- 22.30 Öörahu
- 3.päev 29.01
- 8.15 hommikusöök
- 9.00-10.30 veetreening – , liblikas
- 11.00-12.00 ÜKE, TOOMAS PAJU ( ringtreening, venitused)
- 12.30 , pildistamine, kokkuvõtted ja pidulik lõuna