Eesti lühiraja meistrivõistlused ujumises – 20.-22.12.2023 Kohtla-Järvel

09:30

detsember 20, 2023

Eesti lühiraja MV ujumises (noored, juuniorid, abs) – 20.-22.12.2023 Kohtla-Järvel

  1. Tulemused: KOGU VÕISTLUS
    1. päev
      1. osa SIIN
      2. osa SIIN
    2. päev
      1. osa SIIN
      2. osa SIIN
    3. päev
      1. osa SIIN
      2. osa SIIN
  2. LIVE SIIN
  3. Ülekanded päevade kaupa:
    1. K, 20.12.23 https://www.youtube.com/watch?v=TNPBdx8Fg0I
    2. N, 21.12.23 https://www.youtube.com/watch?v=K4ZzKzdTQgI
    3. R, 22.12.23 https://www.youtube.com/watch?v=UvtLILRdfJE

Juhend (korrigeeritud 27.11.2023) SIIN

  • Stardiprotokollid:
  • Entrylist ehk alade pingerida SIIN
    • Ujumise Spordiklubi registreerumised: SIIN
  1. Regamine: K, 13.12.2023
  2. Mahavõtmine kuni P, 17.12.2023 kl. 20:00
  3. Stardimaks: 13 EUR/ 1 start
  • Buss Aura Keskuse eest T, 19.12.2023 kl. 15:00
  • Tagasi Wiru Spordikeskuse eest Kohtla-Järvelt R, 22.12.2023 ca kl. 18:30
    • Bussi tasu 24 EUR/ inimene
  • USKi majutus hotellis Alex
    • Majutus koos hommikusöögiga 3 ööd
      • 2-ne tuba 80 EUR/ inimene;
      • 3-ne tuba 70 EUR/ inimene
    • Lõuna- ja õhtusöögid Wiru Spordikeskuses T õhtust R õhtuni – 31 EUR 
    • T õhtust R lõunani 27 EUR
  • USKi ujujate treening teisipäeval, 19.12.2023 Kohtla-Järvel kl. 18.00-19.00
  • Eelujumised: Stardid kl. 9:30 (soojendus 8:30)
  • Finaalid:
  • K (20.dets.) Stardid  kl. 17:00 (soojendus 16:00)
    • 50 m vabalt – A ja B finaal
    • 50 m vabalt (paraujumine)
    • 200 m selili – A finaal
    • 100 m rinnuli – A ja B finaal
    • 100 m liblikat – A ja B finaal
    • 400 m vabalt – Kiireim vahetus
    • 200 m kompleksi – A finaal
    • 4 x 50 m kombineeritult
  • N (21.dets.) Stardid  kl. 17:00 (soojendus 16:00),
    • 100 m vabalt – A ja B finaal
    • 50 m selili (paraujumine)
    • 50 m selili – A ja B finaal
    • 200 m rinnuli – A finaal
    • 200 m liblikat – A finaal
    • 100 m kompleksi – A ja B finaal
    • 800 m vabalt M – kiireim vahetus
    • 4 x 100 m vabalt
  • R (22.dets.) Stardid kl. 16:00 (soojendus 15:00)
    • 50 m liblikat – A ja B finaal
    • 50 m liblikat (paraujumine)
    • 200 m vabalt – A finaal
    • 100 m selili – A ja B finaal
    • 50 m rinnuli – A ja B finaal
    • 800 m vabalt naised – Kiireim vahetus
    • 400 m kompleksi – Kiireim vahetus
    • 4 x 50 m kombineeritult segavõistkonnad