Eesti Lühiraja MV ujumises – 12.-14.11.2021 Sõle ujulas

09:30

november 12, 2021

Eesti Lühiraja MV ujumises – 12.-14.11.2021 Sõle 25m ujulas 6-osalisena

Juhend SIIN

  • Majutus11.-14.11.2021 – Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn
    • Pakett: majutus kaheses toas 3 ööd koos hommikusöögiga + stardid – 90 EUR
  • Ajakava:
    • Hommikused osad: soojendus 8:30, stardid 9:30
    • Õhtused osad: soojendus 16:00, stardid 17:00
  • Eelujumiste vahetused: aeglasemate eelülesandmiste aegadega vahetused eespool
    • Võistlusosade programm algab naiste alaga.
    Normid. Kehtivad nii 25 m kui 50 m basseinis ujutud normid. Aegu ei teisendata, 25 m ja 50 m basseini ajad on ühises võrdluses.
    Teateujumise nimelised ülesandmised – 30 minutit enne võistlusosa algust.
    Finaalid

    • 50 m ja 100 m distantsidel 2 vahetust (A ja B finaal),
    • 200 m distantidel 1 vahetus (A finaal),
    • 400 m, 800 m ja 1500 m distantidel õhtuses osas 1 kiireim vahetus.
  • Eelülesandmised (sh teateujumised) – Swimrankingusse 05.11.2021 kell 23:59.
    • Mahavõtmised kuni 09.11.2021 kl. 20:00.
    • Stardiprotokollid – 10.11.2021 kell 9:00

    VÕISTLUSPROGRAMM
    1. päev – R 12. november

  • Eelujumised 9:30
    • 50 m vabalt
    • 200 m selili
    • 100 m rinnuli
    • 100 m liblikat
    • 200 m kompleksi
    • 4×50 m kombineeritult
    • 400 m vabalt – aeglasemad vahetused
  • Finaalid 17:00
    • 50 m vabalt
    • 200 m selili
    • 100 m rinnuli
    • 100 m liblikat
    • 400 m vabalt – kiirem vahetus
    • 200 m kompleksi
    • 4×50 m vabalt (mix)

2. päev – 13.november  

  • Eelujumised 9:30
  • 100 m vabalt
  • 50 m selili
  • 200 m rinnuli
  • 200 m liblikat
  • 100 m kompleksi
  • 4×100 m kombineeritult – finaal
  • 1500 m vabalt M – aeglasemad vahetused
  • Finaalid 17:00
  • 100 m vabalt
  • 50 m selili
  • 200 m rinnuli
  • 200 m liblikat
  • 100 m kompleksi
  • 1500 m vabalt M – kiirem vahetus
  • 4×100 m vabalt – finaal

3. päev – 14. november

  • Eelujumised 9:30
  • 50 m liblikat
  • 200 m vabalt
  • 100 m selili
  • 400 m kompleksi – aeglasemad vahetused
  • 50 m rinnuli
  • 4×50 m vabalt – finaal
  • 800 m vabalt N – aeglasemad vahetused
  • Finaalid 17:00
  • 50 m liblikat
  • 200 m vabalt
  • 100 m selili
  • 50 m rinnuli
  • 800 m vabalt N – kiirem vahetus
  • 400 m kompleksi – aeglasem vahetus
  • 4×50 m kombineeritult (mix)