ETL duatloni karikasarja 2. etapil Lähtel USKi triatleedid võidukad

ruus_mart_i_koht_duatlon26. mail 2018 toimus Lähtel ETL duatloni karikasarja teine etapp. USKi sportlased jõudsid poodiumile kümnel korral (4 korral I koht + 3 korral II koht + 3 korral III koht).

Lastedistantsil (1,25 + 5,0 + 0,65 km) saavutas E-vanuseklassis 3. koha Rafael Karu, tema kannul lõpetas noorem vend Aaron Karu neljandana. Esikuuikus lõpetasid veel Jako-Kaur Ott, Johannes Rohiväli ja Gerd Johan Lessing.

B- vanuseklassi ja harrastajate distantsil (2,5 + 10,0 + 1,25 km) saavutasid üldvõidu ja ühtlasi ka võidu oma vanuseklassides Sander Aavik (Poiste B klass) ja Mari Mai Ruus (Tüdrukute B-klass). Sander Aaviku järel saavutas II koha Simo Aksalu. Triinu Palo võitis teist etappi järjest I koha naiste harrastajate klassisVjatseslav Kulak saavutas III koha meesharrastajate konkurentsis.

Põhidistantsil (5,0 + 20,0 + 2,5 km) jõudis poodiumi kõrgemale astmele poiste A-klassis Mart Leo Ruus, Risto Holtsmeierile II koht. Vanessa Viiding teenis II koha tüdrukute A-klassis; Allar Soo oli 3-ndana finišis 20-29-aastaste meeste seas.

Edukaim perekond duatlonil oli Ruus, kellele kuulus kolm kulda! Stardis oli neid koguni neli – ootame järgimist!

Palju õnne ja edu järgmisteks startideks!