ETL 8.etapp – Kose triatlon

10. augustil 2019 toimus ETL karikasarja 8. etapp Kosel. Meie noortele ja tublidele triatleetidele tähendas see Krgjärve laagris ülivarajast tõusmist ja teise Eesti otsa pikka bussireisi. Tulemused ja laste kokkuvõtmine valmistas suurt rõõmu! Tulemused SIIN.

Hanna Palloson – LE 1. koht
  1. stardis (0,15 km ujumist, 4 km ratast, 1 km jooksu) võitsid oma vanuseklassis esikohad: Adele Roop (LD), Robin Priks (LE), Hanna Palloson (LE). Teise koha au said maitsta Artjom Alteberg (LC) ja Karl-Eric Ott (LD), kolmandaks tulid Erik Mäesepp (LD) ja Mikk Mihkel Ruus (LE).
  2. stardis (0,375 + 10 + 2,5 km) oli kindel favoriit Sander Aavik, kes saavutas B-klassis esikoha, Rasmus Boisenile kuulus III koht. Tüdrukute B-klassi kuld Mari Mai Ruusile, Harrastajate hõbe Liivi Maddisonile.
Noorte B-klassi esikolmik

Kolmandas stardis (0,75 + 20 + 5 km) võitis 30-34 -aastaste vanuseklassis hõbemedali Vjatseslav Kulak. Võidurõõmu sai maitsta meid Kurgjärve laagris treeniv Cevin Anders Siim (Audentese SK).