Elvas selgusid 2019 Eesti meistrid laste ja noorte vanuseklassides

17.08.2019 – Elva. Triatloni karikasarja eelviimasel etapil Elvas toimusid kaalukamad stardid sedapuhku järelkasvu arvestuses, kuna mängus olid laste ja noorte Eesti meistritiitlid.

1. koht Hanna Palloson

Lastedistantsil saavutasid kolmes vanuseklassis tiitlivõidud Hanna Palloson, Rafael Karu, Adele Roop, Karl Vilson, Etriin Etverk ja Trevor Kägo. See tähendab, et pooled võidud tulid Ujumise Spordiklubisse

Johan Tamm – Noorte A Eesti meister

Supersprindis toimunud noortedistantsil tulid A ja B klassi meistriteks Maria Bondarchuk, Johan Tamm, Mari Mai Ruus ja Sander Aavik. 4-st 3 võitu teenisid USKi triatleedid

Laste E-klassi Eesti MV medalistid: Robin Priks II, Rafael Karu I, Mikk Mihkel Ruus III

Lapsed vanuseklassides C, D ja E võistlesid distantsil 150 m ujumist, 5 km rattasõitu ja 1,2 km jooksu. E vanuseklassi parimad olid Hanna Palloson ja Rafael Karu, D vanuseklassis Adele Roop. E-klassi poiste kogu poodium kuulus USKile – II koha võitis Robin Priks ja III Mikk Mihkel Ruus.

Noorte Eesti Meistrivõistlused toimusid supersprindis, kus Eesti meistritiitlid võitsid noorte B klassis Mari Mai Ruus ja Sander Aavik, II koha au Rasmus Boisenile. A klassisis kuulus pronksmedal Getriin Marii Lessingule ja noormeeste võit Johan Tammele.

Eesti MV noorte A-pronks Getriin Marii Lessingule

Täiskasvanutele ja juunioritele toimus Elvas Eesti Triatloni Karikasarja VIII etapp sprindidistantsil. Juunioride vanuseklassis kuulus II koht Risto Holtsmeierile, meeste 20-24-aastaste seas lõpetas Andrus Kuusk Cevin Anders Siimu järel teisena.
Kolmas naine vanuseklassis 35-39 oli Kadri Valdre.

Elva etapi kõik tulemused SIIN. ETL karikasarja finaaletapp toimub 21. septembril Saaremaal, kus võisteldakse duatlonis. Karikasarja kokkuvõttes lähevad arvesse 4 parima triatloni ja 1 duatloni tulemused.