Elva triatlonil USKikad taas poodiumil

Eesti Karikavõistluse 7. etapil 15. augustil Elvas oli draamat, võitlusjanu ja võidurõõmu küllaga.

Esimese stardi (375 m ujumist, 10 km rattasõitu ja 2,5 km jooksu) kiireim oli Rasmus Boisen, kellele kuulus sellega ka noorte B klassi esikoht. Sama vanuseklassi kolmanda koha medali sai kaela Artjom Alteberg

Väga tubli soorituse tegi Brita Rannamets, kes võttis võidu neidude A klassis. Harrastajate seas astus teise koha poodiumiastmele tegus lapsevanem Rain Kesperi

Päeva pikimal distantsil (750 m ujumist, 20 km rattasõitu ja 5 km jooksu) tuli meeste 35-39 vanuseklassis väärikale kolmandale kohale Vjatšeslav Kulak. Lastevanemate poodiumikohti täiendas naiste 40-44 vanuseklassis Kadri Valdre

Lastedistantsil (150 m ujumist, 4 km rattasõitu ja 1 km jooksu) tegid meie noored väga korraliku töö. Poiste C klassi võidu pistis taskusse Karl-Eric Ott. Sama saavutusega sai hakkama tüdrukute D klassis Adele Roop. Rasmus Maddison võttis uhkelt vastu poiste E vanuseklassi teise koha hõbemedali, sama värvi medali sai kaela tüdrukute E vanuseklassis Mirtel Toomsalu. Poiste D klassi pronksmedal riputati kaela Erik Mäesepale ning tüdrukute D klassi kolmanda koha noppis endale Helena Maddison