EKSL ujumisvõistlustel aitasid Tamme kooli võidule USKikad

17. märtsil aitasid EKSL ujumisvõistlustel Tamme kooli võidule USKikad.

Võisteldi kolmel individuaal-alal ja koolide vahelises teateujumises.

• Nii 50 m vabaujumises kui 50 m rinnuliujumises kuulus 8.-9. klassi poiste kaksikvõit Kristo Rannikule (50 m vabalt 24,94, 50 m rinnuli 31,88) ja Siim Keskülale (50 m vabalt 24,97, 50 m rinnuli 33,95), esimene neist esindas Tartu Veeriku Kooli, teine Tartu Tamme Kooli.
  • 50 m selilis oli kiireim Siim Kesküla ajaga 30,24 sekundit, Kristo Rannikule kuulus III koha tulemus – 30,97 sekundit.
  •
  • 6.-7. klassi poiste 50 m vabaujumise II koha võitis Robin Priks tulemusega 28,72 (Tartu Tamme Kool)
  • 50 m seliliujumise võitis Erik Mäesepp Tamme koolist II koha (32,51) ja Robin Priks III koha (33,89)
  • 50 m rinnuli kaksikvõit taas Tartusse: 1. koht Robin Priks (35,88) ja 2. koht Erik Mäesepp (36,52)
  •
  • Tüdrukutest võitis kaks kolmandat kohta 6.-7. klassi arvestuses Susanna Loviis Tammik (Tartu Tamme Kool): 50 m selilis (35,64) ja 50 m rinnulis (44,71).
  •  1.-5. klassi poiste 50 m kroolis kolmanda ajaga, 33.76, Ron Einar Pirnipuu Tartu Tamme Koolist, lisaks tõusis kahel korral II koha poodiumile Laura Tsäro, kes ujus 50 m selili 46,66 ja 50 m rinnuli 53,87.
  •

6 x 50 m vabalt teateujumises, kus oli stardis igast vanuseklassist 2 ujujat, võitsid Tartu Tamme Kooli poisid esikoha ja tüdrukud teise koha.

• USKi ujujatest aitasid kooli poiste ujumisau kõrgel hoida Robin Priks, Ron Einar Pirnipuu, Erik Mäesepp ja Siim Kesküla, kellele lisaks olid teateujumise poodiumi kõrgemal astmel veel Robin Allilender (YESS) ja Silver Lauri (TUK). Kiireima võistkonna tulemus oli 2:56,31, edu Kuusalu kooli võistkonna ees üle 10 sekundi
  • Tüdrukute hõbedasse naiskonda kuulusid USKist Susanna Loviis Tammik, Hanna Palloson, Celina Roos ja Kristin Luts, lisaks veel Delise Marii Vennola ja Susanna Kalam