Otepääl peetud CREO Eesti Triatloni karikasarja kolmandal etapil oli olümpiadistantsil peetud võistlusel absoluutarvestuses parim Henry Räppo

⭐️ Räppo tuli 1,5-kilomeetrise ujumisdistantsi järel veest välja esimesena ajaga 18.40, tema kannul oli kohe lätlane Artjoms Gajevskis (Triatlona Akademija). 40-kilomeetrisel rattadistantsil läks eestlane aga oma teed ning 10-kilomeetrisel jooksurajal suurendas ta konkurentidega vahet veelgi. Koguaeg 1:50.55 andis Henry Räppole kindla võidu. Gajevskis kaotas talle lõpuks kaheksa minuti ja 34 sekundiga.

⭐️ Juuniorid ning noored A ja B klass võistlesid supersprindis (375 m + 11 km + 2,5 km)