Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlused koroona kiuste peetud

Tallinnas Sõle ujulas peale mitmeid kaalumisi, kuupäevade ja toimumiskohtade põrgatamisi toimunud Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlused said keerulise koroonaolukorra kiuse peetud. Ujumise spordiklubi noored ja juuniorid tulid võistlustelt tagasi heade emotsioonide, tublide tulemuste, paljude finaalikohtade ja 10 medaliga.

Uhke töö tegi Grete Tsäro, kes noppis nendelt võistlustelt 3 kroolimedalit: pronks 200m, hõbe 400m ja pronks 800m distantsidel.

Kaks medalit ujusid enda kontole Elis Treial ja Aleksandr Soorm, ka nemad mõlemad kroolidistantsidel. Elise kaela riputati hõbedane medal 400 m distantsi eest ning pronksine autasu 800 m eest. Aleksandr saavutas nii 200m kui 400 m ujumise eest hõbemedali.

Suur isu ja tahtmisega 200 m liblikujumise finaalis vette hüpanud Aap Valter Metsa tõi välja selle, mille järele läks – medali. Tema kaela riputati poodiumil pronksmedal.

Lisaks individuaalsetele medalitele õnnestus meil ka kaks 4×100 kombineeritud teateujumise pronksmedalit võita: noored mehed koosseisus Kaspar Arold, Artjom Alteberg, Mihkel Pent ja Aleksandr Soorm ning juuniorid naised koosseisus Elis Treial, Mariette Villems, Sandra Tänna ja Mari Mai Ruus.

Hea meel oli paljude finaalikohtade, suure hulga isiklike rekordite, eneseületuste, rõõmsate emotsioonide üle. Palju õnne kõigile ja jätkame samas vaimus!

Kõik tulemused siin!