Noortesarja finaalis Raido Kasele poiste eriauhind!

Üldarvestuses saavutasime 28 klubi seas tubli 5. koha, kokku võitsime 11 medalit!

Lastekaitsepäeval, 1. mail Keila Tervisekeskuses toimunud Eesti Ujumisliidu Noortesarja finaalis oli stardis ca 250 ujujat, neist 19 esindasid Ujumise Spordiklubi.

EULi noortesarja finaalis 50 m rinnulis 1. koha ja eriauhinna võitmud Raido Kase koos treener Annelii Jaaliga

Edukaimaks osutus Raido Kase, kes võitis 2007 s.a. poiste 50 m rinnuli (35,13) ja sai selle tubli tulemuse eest ka parima poisi eriauhinna, oli kolmas 50 m vabaujumises (29,26) ja kuulus USKi noorema vanuseklassi hõbedada ja pronksid võitnud teami! Nii 4 x 50 m kombineeritud hõbemedali kui 4 x 50 m vabalt teateujumise pronksi võitnud võistkonda kuulusid Raido Kase, Artjom Alteberg, Marii Malva ja Heleriin Haljaste.

Mihkel Pent avas võistlustel USKi medaliarve 100 m vabaujumises hõbedaga (55,82), lisades teisel alal juurde 100 m rinnulis pronksi (1.13,11). 200 m kompleksis 4., 100 m liblikas 5. ja 400 m vabaujumises 7. koha. Päeva lõpetas Mihkel teateujumise pronksiga. 4 x 50 m vabalt pronksmedalid said kaela Karl Mattias Milk, Mihkel Pent, Mariette Villems ja Lisett Tokovenko

Artjom Alteberg võitis individuaalaladel hõbeda 100 m selilis ja pronksi 100 m rinnulis.

Marii Malva skooris 100 m liblika pronksmedaliga (1.17,53).

Erik Anja jäi silma kuuel alal ujutud tublide isiklike rekorditega. Lisaks 100 m vaba (56,68), 100 m rinnuli (1.10,45), 400 m vaba (4.23,60), 100 m selili (1.04,14) ja 400 m kompleksujumise (4.54,80) tippmarkidele, tuli uus isiklik ka 50 m seliliujumise avaetapil (30,26) kombineeritud teateujumises.

Lisett Tokovenko võitis pronksi 100 m rinnulis (1.18,77).