ETL triatloni karikasarja etapp finišeerus USKile edukalt!

18. augustil 2018 toimus Elvas nii ETL karikasarja etapp triatlonis kui õhtul Eesti MV avaveeujumises.

Elva triatlonil, mis ühtlasi oli ka ETLi triatloni karikasarja finaaletapp, jõudsid USKi sportlased poodiumile 16-l korral. Põhidistantsi kaksikvõidu tagasid Henry Räppo ja Kevin Vabaorg, Paula-Brit Siimar oli samal distantsil teine naine.

A- vanuseklassi poiste kolmikvõidu vormistasid Mart Leo Ruus, Johan Tamm ja Risto Holtsmeier, sama vanuseklassi neidude 2. koha võitis Vanessa Viiding. Teatevõistluse teise koha võistkonda kuulusid ratturina Sander Aavik ja jooksjana Simo Aksalu.
B-vanuseklassis olid võitjad Simo Aksalu ja Mari Mai Ruus. Samal pikal distantsil saavutasid Sander Aavik ja Vjatseslav Kulak kolmandad kohad, Sander noorte B-klassis, Vjatšeslav harrastajate seas.
Lastedistsntsil saavutasid oma vanuseklassides teised kohad Adele Roop, Rasmus Boisen ja Maria Liis Alt. Helena Maddison sai rõõmu tunda kolmanda koha üle.