Täna toimunud Luunja triatlonist võttis osa 136 triatlonihuvilist.

15-24-aastaste naiste ja meeste esikohad võitsid USKikad.  🥇Kirke Vahur edestas teisena lõpetanud Tederit üle kahe minuti, 🥉Heidi Muru said kaela pronksmedali.

Meest konkurents oli tihedam, 🥇Artur Abrase edumaa Laane ees oli kolme ala läbimise järel 36 sekundit. 15-24-aastaste meeste poodiumilt jäi esimesena välja endine eesti noorte ja juunioride koondislane triatlonis ja pikamaajooksus, praegu treenerileiba maitsev Mart Leo Ruus.

11-aastaste tüdrukute kaksikvõidu võitsid Ujumise Spordiklubist 🥇Joanna Albert ja 🥈Theresa Samoldin.

12-14-aastaste poiste arvestuses sai 🥉Oliver Suit kaela triatlonis pronksmedali.

🥈Teamide arvestuses võitsid hõbemedalid sõprade-klassivendade võistkond, kus endine triatloni koondislane Sander Aavik väljus veest teisena, jooksuetapi usalduse sai Tauri Tilk, kes on tunnustatud sulgpallur ja rattaetapi läbis Kaspar Parksepp, kes koos Sanderiga on saanud tänumedali elupäästmise eest.🥉Kolmandana finišeeris team ,,Triatlon on elu”, kus tegusate daamide Kairi Ustavi ujumise ja Tea Mey rattasõidu võttis jooksuga kokku Mikk Mihkel Ruus.

Laste duatlonis jõudsid poodiumile Karl Küünal, Oliver Suit ja Arnika Illison.