Jõulumäe kevadduatlon

Laupäeval, 13. juunil peeti Jõulumäe kevadduatlon. Ujumise Spordiklubi oli esindatud kõigis vanuseklassides. Tegemist oli rahvusvahelise võistlusega, kuna stardis olid ka Läti sportlased.

Noorimad, 2-7. aastased jooksid 300 m, seejärel sõitsid ratast 300 m, misjärel tuli taas joostes läbida 300 m. Neljandana lõpetas Dominik Kulal ja seitsmendana Oliver Madisson.

C, D ja E vanuseklassi võistlejad pidid läbima 1,5 km joostes, 3,5 km rattal pedaalides ning lõpetuseks 500 m jooksma. Väga tubli võistluse tegi Erik Mäesepp, kes D klassi võistlejana oli kiireim noormees edestades ka endast vanemaid C klassi poisse. Kolmikvõidu Ujumise Spordiklubile kindlustasid D klassi poiste seas teise kohaga Rafael Karu ja kolmanda kohaga Robin Priks. Poiste C vanuseklassis saavutas Artur Abras kolmanda koha.

Poiste E vanuseklassis tuli kolmandaks Pärtel Abras.

Tüdrukute E vanuseklassi teise koha hõivas Liis Väljamäe.

Tüdrukute D klassis oli kiireim Adele Roop.

B klassi noorte ja harrastajate distantsid olid 3 km jooksu+10,5 km rattasõitu+1,5 km jooksu. Poiste B klassis saavutas Rasmus Boisen teise koha. Naisharrastajate seas sai poodiumi kõrgeimale tasemele astuda Triinu Palo.

Põhidistantsi, 6 km jooksu+21 km rattasõitu+3 km jooksu, võitis Henry Räppo, mis tähendas ühtlasti ka vanuseklassi 20-39 esimest kohta.

Teise koha hõivas samal distantsil Kevin Vabaorg.