Brita Rannametsa ja Karl Mattias Milk ujusid võistluste rekordid

britaMadwave Challenge teisel päeval võitis Brita Rannamets 100 m liblikat 2003-04 s.a. tüdrukute seas võistluste rekordiga 1.08,28, üle sai ujutud Kertu Kaare nimel olnud rekord 1.11,20; hõbemedal Britale 50 m vabaujumises ajaga 27,74.

Karl Mattias Milk oli parim 2004 ja nooremate poiste arvestuses 100 m rinnulis uue võistluste rekordiga 1.12,41 (eelmine rekordiomanik Marcus Forsel 1.14,28); teise koha jagamine 50 m vabaujumises 26,92-ga. Parima poisi eriauhind jäi taas, nagu ka EULi noortesarja etapilgi, 1 FINA punkti kaugusele, eespool taas Artur Lazimer Narvast.

Kahe päeva medalisaagiks jäi USKile 12 medalit, arvukuselt jagasime TOPiga teist kohta ujumisdistantse arvestades, parim oli Garant; allveujumises  võitis 19 medalit Fortuuna.

USKist pääsesid poodiumile Karl Mattias Milk neljal, Helena Heinlo ja Brita Rannamets kolmel ning Erik Asmus ja Tiit Matvejev ühe korra. Käsil on tööperiood, ning kõik said ülevaate hetkeseisust. Vormiajastamist selle võistluse plaanides polnud, kuid tublisi isiklikke vormistati siiski kuhjaga.