Archives: Jan '20

Heinlo ja Rannamets Audentese Karika alavõitjad

25. jaanuaril 2020 toimunud Audentese Karikavõistlusel oli stardis neli USKi ujujat. Helena Heinlo võitis naiste vabaujumise ja Brita Rannamets liblikujumise kolmevõistluse. Helena oli võistluste kiireim kõigil kolmel vabaujumise distantsil – 50, 100 ja 200 m, Brita näitas hooaja alguse kohta väga häid aegu 50 ja 100 m liblikas ja oli ühtlasi ka võistluse kiireim (28,68…

Read more

jaanuar 26, 2020

Räimerallilt USKile 21 auhinnalist kohta!

🥇🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥉🥉USKi väikesed ja veidi suuremad sportlased jõudsid Räimeralli teisel etapil auhinnalisse esikuuikusse 21-l korral, mis tõestab, et mõnus puhkus ning nii mõnegi jaoks pikk haigusperiood on nüüd minevik ja hea hoog on juba sees või hakkab sisse saama. 💥🏊‍♂️Nooremate ujujate veeproovis ujusid end medalikolmikusse järgmised Ujumise Spordiklubi ujujad: ✨ Kuldmedal – Rasmus Maddison – 50m…

Read more

jaanuar 18, 2020

Arena Baltic Talents II etapilt 4 poodiumikohta

💥Arena Baltic Talents II etapp toimus 12.01.2020 Tallinnas, Sõle ujulas. 👉Teadustajaks oli Eesti 2019 aasta parim meesujuja Daniel Zaitsev (SK Garant), kes lühiraja Euroopa meistrivõistlustel jäi 50 m liblika esikohast vaid 0,16 sekundi kaugusele.👉Võistlustel kontrollis hooaja alguse sportliku vormi seisu 9 meie ujujat. 💥USKi edukaim oli Artjom Alteberg (2006) kahe pronksmedaliga .Artjomi 400 m vabalt…

Read more

jaanuar 12, 2020

EULi noorte koolituspäev – toitumine ja rinnuli tehnika

✨ Noortele suunatud laupäevased ühistreeningud EULi noortekoondise vastutava treeneri Aivi Kulla eestvedamisel jätkusid laupäeval, 11.jaanuaril 2020 Nõmme ujulas ✨ Tüdrukud (2005-2007) ja poisid (2004-2006) said väärtuslikke juhtnööre👉 sportlase toitumine valdkonnas Ott Kiivikaselt ning👉 rinnuliujumise tehnika osas 2019 aasta EULi parimaks järelkasvu treeneriks valitud Vladimir Labzinilt. ✨ Suured tänud Otile, Vladimirile, Aivile ja Nõmme Ujula juhatajale Mare Vierlandile hariva ujumispäeva…

Read more

jaanuar 11, 2020